PODPOWIEDZI:

Galaktyczna "Ósemka" Na Wyjątkowej Wizualizacji!

Galaktyczna "Ósemka" Na Wyjątkowej Wizualizacji!

W sieci pojawia się coraz więcej informacji odnośnie kolejnej odsłony Samsunga Galaxy "S", co w sposób pośredni przekłada się mniej lub bardziej prawdopodobny obraz kolejnego flagowca. Na podstawie najbardziej istotnych informacji powstała ciekawa wizualizacja! Jesteście ciekawi?

Najnowsza "galaktyka" od Samsunga zdaje się osiągnęła zamierzony sukces, ale brakuje jej elementu zakrawającego o pewnego rodzaju ewolucję. Niby dostaliśmy nowego smartfona, ale wciąż odczuwamy swoisty niedosyt. Ten stan rzeczy ma zmienić coraz częściej wspominany Samsung Galaxy S8, który to wraz z początkiem przyszłego roku, zostanie oficjalnie zaprezentowany przez Koreańczyków. Co to będzie?

samsung galaxy s8 concept #1

Potrzebujesz klawiatury mechanicznej, ale nie stać Cię na drogi wydatek? Ta oferta będzie dla Ciebie stworzona!

Pewne jest, że urządzenie z wyższej półki! ;) Smartfon będzie wyróżniał się całą garścią elementów, których ewidentnie zabrakło w obecnym flagowcu. Co to będzie? Matryca ekranu rozrośnie się do solidnego rozmiaru wynoszącego 5.5 - cala, zaś jego rozdzielczość wyniesie aż... 4K! Ponadto, w specyfikacji pojawią się najlepsze dostępne podzespoły, a w tym chociażby akumulatorek o pojemności 3650 mAh. Mało tego, owe ogniwo będzie wyjmowalne! 

samsung galaxy s7

Poszukujesz słuchawki ze średniej półki? Zobacz koniecznie to!

Wiele plotek wskazuje również na możliwość pojawienia się podwójnego obiektywu aparatu głównego. Obie soczewki będą wyposażone w rozdzielczość 12 i 13 mpix. Doświetlaniem scenerii zajmie się podwójna dioda LED. Na filmie, który z pewnością został przez Was już obejrzany, zamieszczono informację odnośnie pełnego mocy głośnika. Znajdzie się on na froncie smartfonu. Co jeszcze ulegnie zmianie?

samsung galaxy s8 concept #2


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Nie jest wykluczone, iż zmianie podlegać będzie także nakładka systemowa, TouchWiz, która to tym razem ulegnie znacznemu poprawieniu oraz odświeżeniu pod względem designu. Na ten element czeka całe grono wielbicieli tej marki. Warte zaznaczenia jest fakt zniknięcia przycisku funkcyjnego "home" z frontu urządzenia. Nie wykluczone, że "S8" będzie pierwszym telefonem z tej rodziny urządzeń, które będzie obsługiwane klawiszami funkcyjnymi umieszczonymi na ekranie. Co sądzicie o tym koncepcie? Serdecznie zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia naszego forum oraz o pozostawienie  łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Galaktyczna "Ósemka" Na Wyjątkowej Wizualizacji!