PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Natec: luksusowy Zander

Natec: luksusowy Zander

Natec, producent akcesoriów i elektroniki użytkowej, wprowadził na rynek ultra-płaską klawiaturę ZANDER. Elegancja, minimalizm oraz technologia X- SCISSORS to synonimy tego luksusowego modelu.

ZANDER BACKLIGHT to luksusowa, ultra-płaska klawiatura, która została wykonana z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Minimalistyczna konstrukcja, błyszcząca faktura z nisko profilowanymi klawiszami nadaje jej nowoczesny, elegancki wygląd.

W urządzeniu zastosowano technologię X- SCISSORS, dzięki czemu praca na klawiaturze jest bardzo cicha, a działanie przycisków precyzyjne. Kwadratowe klawisze zostały pokryte specjalną warstwą lakieru (technologia PU Coating) zabezpieczającą przed nadmiernym ścieraniem się napisów.

10

Połączenie prestiżowego wyglądu z niezawodnością oraz funkcjonalnością czynią z ZANDER faworyta wśród najlepszych klawiatur na rynku. Gdy dodamy do tego 3 kolory podświetlenia klawiszy (w wersji Backlight) otrzymujemy ciekawy produkt, najwyższej klasy, który może przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym użytkownikom.

Cena produktu została ustalona na 83 zł. Wersja bez podświetlenia kosztuje 53 zł

11

Cechy produktu:

  • elegancki, minimalistyczny design
  • 3-kolorowe podświetlenie klawiszy (wersja Backlight)
  • niskoprofilowe i ciche klawisze wykonane w technologii X-Scissors (rozwiązanie stosowane w laptopach)
  • płaski profil klawiatury
  • klawisze w kształcie kwadratu
  • 2 wersje kolorystyczne: white, black
blog comments powered by Disqus
Natec: luksusowy Zander