PODPOWIEDZI:

MODECOM SILENT FAN MC-CF13 - wygoda i bezpieczeństwo pracy z laptopem

MODECOM SILENT FAN MC-CF13 - wygoda i bezpieczeństwo pracy z laptopem

Firma MODECOM rozszerza grupę produktową podstawek pod laptopy. Tym razem do oferty producenta sprzętu komputerowego trafiła podstawka z podświetlanym wentylatorem model SILENT FAN MC-CF13. Produkt przeznaczony jest do użycia z komputerami przenośnymi o przekątnej ekranu do 14”.

Obecnie produkowane laptopy wyposażone są w doskonałe parametry techniczne, dzięki czemu coraz częściej używa się ich nawet jako głównych komputerów domowych. Firma MODECOM jako doświadczony producent sprzętu komputerowego wprowadza do sprzedaży kolejny model podstawki chłodzącej SILENT FAN MC-CF13, dzięki której użytkownicy laptopów o przekątnej ekranu do 14” będą mogli pracować w sposób o wiele bardziej komfortowy niż dotychczas.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji podstawka SILENT FAN MC-CF13 zapewnia wyjątkowy komfort pracy z komputerem przenośnym nawet przez okres wielu godzin. Aby zapewnić użytkownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa pracy z laptopem, MODECOM SILENT FAN MC-CF13 wyposażono w specjalne, antypoślizgowe, gumowe podkładki, które utrzymują produkt w stabilnej pozycji. Warto zwrócić uwagę również na składane nóżki pozwalające regulować kąt nachylenia do indywidualnych preferencji użytkownika. Kolejną istotną cechą prezentowanego modelu jest umieszczony w spodniej jego części zwijany przewód USB z przejściówką, który pozwala na podłączenie produktu bez konieczności blokowania portu USB w komputerze przenośnym.

6

Oprócz zwiększenia komfortu pracy użytkownika podstawka MODECOM SILENT FAN MC-CF13 również skutecznie schłodzi rozgrzane w trakcie intensywnej pracy podzespoły komputera. Dzieje się tak za sprawą umieszczonego w środkowej części konstrukcyjnej bardzo cichego, podświetlanego na niebiesko wentylatora chłodzącego o rozmiarze 14 centymetrów. Dodatkowo aby ułatwić wygodny przepływ powietrza górną cześć podstawki wyposażono w specjalną siatkowaną powierzchnię.

5

Specyfikacja techniczna:

PODSTAWKA:

• Wymiary : 330 x 250 x 24mm

• Waga : 529g

WENTYLATOR:

• Napięcie znamionowe : 5VDC

• Prąd znamionowy: 0,13 +/- 0,015A

• Prędkość obrotowa : 1000 +/- 10%RPM

• Przepływ powietrza : 47,35CFM

• Natężenie hałasu: 21dBA +/- 10%

• Rodzaj łożyska: ślizgowe

Sugerowana cena detaliczna: 29zł brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

blog comments powered by Disqus
MODECOM SILENT FAN MC-CF13 - wygoda i bezpieczeństwo pracy z laptopem