PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Honor 8X - namiastka flagowca

Nowy smartfon ZTE Acqua – wypłyń na szerokie wody możliwości

Nowy smartfon ZTE Acqua – wypłyń na szerokie wody możliwości

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia nowy, wielofunkcyjny smartfon Acqua – prezentujący wysokiej klasy rozwiązania technologiczne oraz modernistyczny design.

Nowy smartfon ZTE oparto na systemie operacyjnym Android 4.0 Ice Cream Sandwich, który pozwala użytkownikom korzystać z wielu praktycznych funkcji oraz pobierać aplikacje z platformy Google Play. Smartfon został wyposażony w duży, przejrzysty wyświetlacz o przekątnej 4” i rozdzielczości 480 x 800 pixeli. Ekran jest wykonany w technologii TFT i nawigowany dotykowo.

Acqua obsługuje połączenia sieciowe za pomocą wbudowanego WiFi oraz transmisję danych przy wykorzystaniu sieci trzeciej generacji z prędkością HSDPA do 7.2 Mbps oraz HSUPA do 5,8 Mbit/s. Wśród dostępnych aplikacji znajdują się m.in. Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Google Talk oraz zintegrowane portale społecznościowe. Dodatkowo smartfon posiada moduł Bluetooth do kreowanie połączeń lokalnych i swobodnego przesyłania danych między telefonem, a innymi urządzeniami. ZTE Acqua dysponuje także szeregiem opcji multimedialnych, takich jak odtwarzanie plików audio i wideo czy wbudowane radio FM. Użytkownicy mogą również robić zdjęcia za pomocą aparatu o dobrej rozdzielczości 5 Mpx z autofocusem i opcją nagrywania wideo.

ZTE Acqua 2

Rozszerzeniem możliwości telefonu jest nawigacja GPS, pomocna w terenie, zwłaszcza dla kierowców. Acqua posiada także opcję edytowania i przeglądania dokumentów. Wszystkie funkcje multimedialne zostały wsparte wydajnym procesorem o taktowaniu 1GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Wewnętrzna pamięć telefonu to 4 GB, a w razie potrzeby można zainstalować dodatkową kartę pamięci o pojemności do 32GB.

Telefon ZTE prezentuje prosty i nowoczesny wygląd, a wzrok użytkownika od razu przykuwa duży, kolorowy wyświetlacz. Urządzenie dostępne jest w dwóch klasycznych wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.

Telefon ZTE Acqua dostępny będzie w czerwcu w sieci Play.

blog comments powered by Disqus
Nowy smartfon ZTE Acqua – wypłyń na szerokie wody możliwości
Autor: Łukasz