PODPOWIEDZI:

Telefon M-LIFE – dla tych, którzy szukają funkcjonalności w nieskomplikowanych rozwiązaniach

Telefon M-LIFE – dla tych, którzy szukają funkcjonalności w nieskomplikowanych rozwiązaniach

Marka M-LIFE, dotychczas znana na rynku głównie z szerokiej oferty akcesoriów GSM, w ostatnim czasie poszerzyła portfolio produktów o telefony. Obok modeli stacjonarnych, nowością w ofercie jest telefon GSM ML0529, który doskonale sprawdzi się w przypadku osób oczekujących łatwej obsługi, funkcjonalności i niskiej ceny.

M-LIFE ML0529 to wyposażony w kolorowy wyświetlacz 1.8” telefon komórkowy służący przede wszystkim do dzwonienia i odbierania połączeń oraz pisania wiadomości SMS. Wśród wielu opcji menu użytkownik ma dostęp m.in. spisu połączeń i książki, w której może zapisać 200 kontaktów. O połączeniu przychodzącym może poinformować dźwięk dzwonka lub wibracja.

Najważniejszą jednak zaletą tego urządzenia jest możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch kart SIM. Dzięki temu użytkownik nie musi mieć przy sobie osobnych telefonów z dwoma numerami, które pozwalają mu np. kontrolować koszty połączeń i sms’ów czy też odbierać połączenia prywatne bądź służbowe. Telefon M-LIFE ML0529 za pomocą specjalnych klawiszy funkcyjnych umożliwia swojemu właścicielowi szybkie wybranie karty, z której chce wykonać połączenie.

M-LIFE ML0590

Telefon M-LIFE ML0529 sprawdzi się także w przypadku osób, które lubią słuchać muzyki. Na klawiaturze posiada on specjalny przycisk MP3, który łatwo uruchamia odtwarzanie muzyki zapisanej na karcie microSD. Dodatkowo wbudowany mocny 20mm głośnik sprawia, że użytkownik może słuchać swoich ulubionych utworów bez żadnych ograniczeń. Osoby, które lubią mieć stały dostęp do informacji docenią natomiast fakt, że telefon posiada radio FM.

Wśród funkcji urządzenia znajduje się także bluetooth do korzystania np. ze słuchawki lub połączenia telefonu z samochodowym zestawem głośnomówiącym. Dodatkowo w wyposażeniu znajduje się także latarka z dwoma diodami LED. Wszystkie funkcje zostały zamknięte w lekkiej, a zarazem doskonale wykonanej czerwono – czarnej obudowie. Telefon ML0529 zasilany jest baterią o pojemności 700mAh, która pozwala na prowadzenie do 7 godz. rozmów i pozostawia urządzenie w stanie czuwania przez 7 dni.

Zestaw oprócz telefonu i baterii zawiera także ładowarkę USB, kabel USB, słuchawki z mikrofonem oraz instrukcję obsługi. Sugerowana cena detaliczna: 99 zł.

blog comments powered by Disqus
Telefon M-LIFE – dla tych, którzy szukają funkcjonalności w nieskomplikowanych rozwiązaniach