PODPOWIEDZI:

Nowy tablet ASUS VivoTab Smart z procesorem Intel Atom i Windows 8 już w sprzedaży!

Nowy tablet ASUS VivoTab Smart z procesorem Intel Atom i Windows 8 już w sprzedaży!

Firma ASUS prezentuje VivoTab Smart - tablet z ekranem HD o przekątnej 10.1 cala, pracujący na systemie Windows 8. Urządzenie doskonale nadaje się do pracy i rozrywki, zarówno w domu, jak i w podróży. Smukły i lekki VivoTab Smart został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Atom. Posiada także doczepianą klawiaturę TranSleeve, która zwiększa wydajność pracy, spełniając zarazem funkcję osłony ekranu. W Polsce będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu w cenie 2499 PLN.

Mierzący zaledwie 9,7mm grubości i ważący 580g ASUS VivoTab Smart posiada podświetlany diodami LED ekran o przekątnej 10.1 cala. Zapewnia on wyrazisty obraz w rozdzielczości 1366 x 768 w technologii IPS, która gwarantuje 178-stopniowe kąty widzenia oraz jasne i żywe kolory. ASUS VivoTab Smart wyposażono w pięciopunktowy ekran dotykowy, pozwalający na płynną obsługę systemu Windows 8. Klawiatura TranSleeve to nowatorski dodatek łączący funkcje pokrywy, klawiatury i podstawki, która nie tylko ułatwia pisanie, ale też chroni tablet przed uszkodzeniami.

Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom Z2760 ASUS VivoTab Smart pracuje szybko i sprawnie nawet do 9,5-godziny na baterii. Tablet jest w pełni kompatybilny z aplikacjami dla systemu Windows 8. Oferuje także obsługę szerokiej gamy akcesoriów plug and play.

1

ASUS VivoTab Smart posiada wysokiej klasy kamery umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia. Tylna kamerka (8MP z funkcją auto-fokus, pięcioma soczewkami) pozwala nagrywać filmy w jakości 1080p Full HD, natomiast przednia kamera (2MP) nadaje się doskonale do prowadzenia rozmów wideo. W VivoTab Smart zastosowano także system audio ASUS SonicMaster, zapewniający bardzo dobrą jakość dźwięku przy odtwarzaniu dowolnego rodzaju muzyki z wbudowanych głośników stereo.

ASUS VivoTab Smart dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych – białym, niebieskim oraz czerwonym. Będzie można go nabyć u autoryzowanych dostawców ASUS w Polsce. Sugerowana cena detaliczna VivoTab Smart na naszym rynku wynosi 2499 PLN za model z anteną Wi-Fi i 4G LTE.

blog comments powered by Disqus
Nowy tablet ASUS VivoTab Smart z procesorem Intel Atom i Windows 8 już w sprzedaży!