PODPOWIEDZI:

Militarne słuchawki dla entuzjastów gier komputerowych

Militarne słuchawki dla entuzjastów gier komputerowych

Design zainspirowany grami FPS, czyli wojskowy kamuflaż, to znak rozpoznawczy nowych słuchawek ASUS Echelon Camo Edition. Wyposażone w 50mm neodymowe przetworniki dostarczają bardzo realistyczne i precyzyjne brzmienie – wzmacniają efekty dźwiękowe kroków, strzałów, wybuchów co ułatwia namierzenie wroga. Sprawdzą się podczas wielogodzinnych turniejów, ponieważ nauszniki o średnicy 100 mm skutecznie wyciszają zewnętrzne hałasy do 30dB.

Opracowane z myślą o najlepszych grach

Nie tylko wygląd, ale i nazwa słuchawek - Echelon Camo Edition - nawiązuje do popularnej serii gier i ma przywoływać na myśl emocje związane z grami FPS. Na bokach umieszczony został symbol totemu, który symbolizuje przewagę, jaką użytkownik słuchawek zyskuje nad innymi graczami.

3

Doskonała jakość dźwięku i wysoki komfort

Ważący zaledwie 268g zestaw słuchawkowy wyposażony w neodymowe przetworniki o średnicy 50mm zapewnia lepsze pozycjonowanie dźwięku, dzięki czemu gracze są w stanie skuteczniej zlokalizować swoich przeciwników. Głębokie basy sprawiają, że wszystko - od muzyki po dźwięki eksplozji - dużo wyraźniej brzmi. Większy zakres częstotliwości oraz pozłacane złącza zapewniają czyste brzmienie i znacznie ograniczają wszelkie zniekształcenia.

4

W drodze szczegółowych testów zostały dobrano odpowiednie materiały i opracowano optymalną siłę, z jaką słuchawki powinny zaciskać się na uszach. Doskonale dopasowują się do kształtu głowy i zapewniają maksymalny komfort nawet podczas długich sesji. Nauszniki o średnicy 100mm są bardzo wygodne, pokryte wysokiej jakości sztuczną skórą i izolują zewnętrzne szumy do 30dB.

Dodatkowe funkcje dedykowane dla graczy

W odpowiedzi na potrzeby graczy słuchawki Echelon Camo Edition wyposażone zostały w składany mikrofon z filtrem szumów, zapewniający znakomitą jakość głosu i komunikację. Pleciony, 2,5 metrowy kabel minimalizuje ryzyko splątania i uszkodzenia go. A umieszczona na kablu regulacja głośności jest łatwo dostępna, dzięki czemu gracze mogą korzystać z niej bez odrywania wzroku od monitora.

blog comments powered by Disqus
Militarne słuchawki dla entuzjastów gier komputerowych