PODPOWIEDZI:

BenQ – popularny projektor 1080p z Lens Shift i ISF

BenQ – popularny projektor 1080p z Lens Shift i ISF

Firma BenQ wprowadza na polski rynek doskonały, popularny projektor przeznaczony dla kina domowego. W1070 zapewnia najwyższą wydajność pozwalając wyświetlać obraz o przekątnej do 508 cm (200 cali) z jasnością 2000 lumenów i współczynnikiem kontrastu 10000:1. Wszystko w rozdzielczości 1080p Full-HD umożliwiającej oglądanie Blu-ray oraz granie w gry wideo - z pięknym, dużym kontrastem w znakomitej jakości, bez ograniczania skali lub kompresji. Urządzenie ma wbudowane głośniki 10 W (Plug-and-Play), jest łatwe w konfiguracji i obsłudze (tylko kabel zasilający oraz podłączenie sygnału).

Certyfikat ISF

W1070 posiada Certyfikat ISF świadczący dostosowania parametrów wyświetlania obrazu do warunków dowolnego pomieszczenia - oferuje kalibrację pozwalającą na zoptymalizowanie wydajności kolorów w dzień i w nocy, tak aby dostosować się do układu każdego pomieszczenia oraz do poziomu natężenia światła w danym otoczeniu.

Lens Shift

Lens Shift to funkcja umożliwiająca mechaniczne pochylanie obiektywu w pionie, co pozwala na korektę geometrii obrazu – usunięcie efekty trapezu – bez najmniejszej nawet utraty jakości obrazu. Znakomicie ułatwia to instalacje projektora np. pod sufitem.

3

3D w wielu standardach

W1070 obsługuje wiele formatów sygnału 3D - w tym HDMI, Blu-ray, 3D broadcasting, gry wideo i NVIDIA 3DTV. Łączność z PC - w rozdzielczości Full-HD 1080p. Zapewnia nieprzerwane wyświetlanie obrazu bez przesłuchów dzięki technologii DLP. BenQ zaprojektował też nowe okulary zapewniające komfort i niespotykanej jakości obraz.

4

SmartEco

Technologia BenQ SmartEco to innowacja, dzięki której można zaoszczędzić nawet do 70% zużycia energii lampy jak i uzyskać niższe koszty utrzymania poprzez dynamiczne dostosowywanie poboru energii do wyświetlanych treści. W trakcie projekcji analizowany jest wyświetlany obraz i moc lampy (i jej jasność) jest optymalizowana tak by pobór był najmniejszy przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej jakości obrazu. Praktycznie oznacza to funkcje oszczędzania energii nie tracąc na jakości obrazu i ultra żywych dobrze nasyconych kolorów. W trybie SmartEco żywotność lampy zwiększa się do nawet 6000 godzin.

Projektor dostępny w Polsce będzie w lutym br. w sugerowanej cenie detalicznej 3.399 zł.

Gwarancja door-to-door 36 miesięcy, na lampę 12 miesięcy lub 2.000 godzin.

blog comments powered by Disqus
BenQ – popularny projektor 1080p z Lens Shift i ISF