PODPOWIEDZI:

Catalyst Tool For Pokemon GO - Użyteczne Narzędzie Czy Zbędny Bubel?

Catalyst Tool For Pokemon GO - Użyteczne Narzędzie Czy Zbędny Bubel?

Nic co pojawi się w dzisiejszym świecie nas nie może już zdziwić. Nakładane sztuczne zęby, nakładka poszerzająca usta w wiadomym celu czy nawet śpioszki dla dziecka z funkcją mopa! Tak, te gadżety najczęściej pochodzą z kraju kwitnącej wiśni, gdyż to właśnie ci skośnoocy obywatele wysp Pacyfiku mają tak bogatą wyobraźnię i brak jakichś moralnych pohamowań… przynajmniej w pewnym stopniu. Jednak Ci dzisiejszy gadżet okaże się pożyteczny? Sprawdźmy to!

Jak dobrze wiemy, nie tylko Chińczycy są dobrzy w konstruowaniu i opatentowaniu różnej maści mniej lub bardziej praktycznych wynalazków. Wiemy też, że ich produkty przyjmują się z różnym skutkiem, ale ci Azjaci nie dają tak łatwo za wygraną i na masową skalę tworzą kolejne “kwiatki”. Co jednak z Catalyst Tool For Pokemon GO? Czy rzeczywiście to narzędzie pomoże nam w lepszym zbieraniu Pokemonów, tak jak to zakłada producent? Osobiście, mam co do tego mieszane odczucia…


CTFPG #1

Gorąco zapraszamy Cię na relacje z 5 - ego dnia targów IFA 2016 w Berlinie!

Trzeba przyznać, że ów gadżet, a konkretnie pokrowiec na smartfon niesie za sobą kilka istotnych korzyści, niżeli tylko pomoc w łapaniu rzeczonych “stworków”. Bowiem, CTFPG uczyni z naszej słuchawki wodoodporną, gdyż ma on certyfikat IP68. Dzięki temu rozwiązaniu, komórce nie straszne jest zanurzenie w wodzie do 5 metrów głębokości. Cóż, szału nie ma, ale to tylko pokrowiec! Ale to nie wszystko! Kolejną ciekawą funkcją jest zabezpieczenie komórki przed skutkami upadku z wysokości do 2 metrów.

Jak to działa w praktyce?

Zatem, jeśli będziecie gdzieś biec za swoim pokemonem, czego zwieńczeniem będzie potknięcie się wraz z “wysmyknięciem” się smartfonu i twardym lądowaniem na twardym podłożu… wasz kochany telefon najpewniej ocaleje!


CTFPG #2
 

Chcesz kupić nowy smartfon, ale nie wiesz co wybrać? Spójrz na tę ofertę!

Dobra, ale nie wspomnieliśmy nic na temat funkcji użytecznej do grania w Pokemon GO! No, cóż… najważniejszą funkcją jest gumowy "celowniczek" na środku naszego ekranu, który ma poprawićcelność rzucania Poke ball-em!

Dzięki temu, praktycznie nie możliwe jest byśmy spudłowali podczas łapania upragnionego Pokemona i przy tym szybciej poszerzali swoją kolekcję. Czy jednak nie jest to za mało? Zapewne, oczekiwaliście nieco więcej, co pozwoliłoby na masową wręcz skalę zbierać owe “stworzenia”? Czyli co, jednak bubel?


PROMOCJE na zakup Pralek lub SuszarekTo ostatecznie musicie ocenić sami, bowiem musicie zadać sobie pytanie, czy to rzeczywiście pomoże Wam w czerpaniu najlepszej zabawy z gry w Pokemon GO, czy też to zepsuje? Co jednak z ceną? Cena rynkowa tego nietypowego etui na smartfon kosztuje ok. 40 złotych. Przy czym, mogą go założyć jedynie posiadacze iPhone’a 6, 6S, 6 Plus oraz 6S Plus! Czy to rozwiało wasze wątpliwości? Piszcie w komentarzach, co o tym sądzicie i wbijajcie na nasze forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Catalyst Tool For Pokemon GO - Użyteczne Narzędzie Czy Zbędny Bubel?