Catalyst Tool For Pokemon GO - Użyteczne Narzędzie Czy Zbędny Bubel?

Catalyst Tool For Pokemon GO - Użyteczne Narzędzie Czy Zbędny Bubel?

Nic co pojawi się w dzisiejszym świecie nas nie może już zdziwić. Nakładane sztuczne zęby, nakładka poszerzająca usta w wiadomym celu czy nawet śpioszki dla dziecka z funkcją mopa! Tak, te gadżety najczęściej pochodzą z kraju kwitnącej wiśni, gdyż to właśnie ci skośnoocy obywatele wysp Pacyfiku mają tak bogatą wyobraźnię i brak jakichś moralnych pohamowań… przynajmniej w pewnym stopniu. Jednak Ci dzisiejszy gadżet okaże się pożyteczny? Sprawdźmy to!

Jak dobrze wiemy, nie tylko Chińczycy są dobrzy w konstruowaniu i opatentowaniu różnej maści mniej lub bardziej praktycznych wynalazków. Wiemy też, że ich produkty przyjmują się z różnym skutkiem, ale ci Azjaci nie dają tak łatwo za wygraną i na masową skalę tworzą kolejne “kwiatki”. Co jednak z Catalyst Tool For Pokemon GO? Czy rzeczywiście to narzędzie pomoże nam w lepszym zbieraniu Pokemonów, tak jak to zakłada producent? Osobiście, mam co do tego mieszane odczucia…


CTFPG #1

Gorąco zapraszamy Cię na relacje z 5 - ego dnia targów IFA 2016 w Berlinie!

Trzeba przyznać, że ów gadżet, a konkretnie pokrowiec na smartfon niesie za sobą kilka istotnych korzyści, niżeli tylko pomoc w łapaniu rzeczonych “stworków”. Bowiem, CTFPG uczyni z naszej słuchawki wodoodporną, gdyż ma on certyfikat IP68. Dzięki temu rozwiązaniu, komórce nie straszne jest zanurzenie w wodzie do 5 metrów głębokości. Cóż, szału nie ma, ale to tylko pokrowiec! Ale to nie wszystko! Kolejną ciekawą funkcją jest zabezpieczenie komórki przed skutkami upadku z wysokości do 2 metrów.

Jak to działa w praktyce?

Zatem, jeśli będziecie gdzieś biec za swoim pokemonem, czego zwieńczeniem będzie potknięcie się wraz z “wysmyknięciem” się smartfonu i twardym lądowaniem na twardym podłożu… wasz kochany telefon najpewniej ocaleje!


CTFPG #2
 

Chcesz kupić nowy smartfon, ale nie wiesz co wybrać? Spójrz na tę ofertę!

Dobra, ale nie wspomnieliśmy nic na temat funkcji użytecznej do grania w Pokemon GO! No, cóż… najważniejszą funkcją jest gumowy "celowniczek" na środku naszego ekranu, który ma poprawićcelność rzucania Poke ball-em!

Dzięki temu, praktycznie nie możliwe jest byśmy spudłowali podczas łapania upragnionego Pokemona i przy tym szybciej poszerzali swoją kolekcję. Czy jednak nie jest to za mało? Zapewne, oczekiwaliście nieco więcej, co pozwoliłoby na masową wręcz skalę zbierać owe “stworzenia”? Czyli co, jednak bubel?


#MegaOkazje w Media ExpertTo ostatecznie musicie ocenić sami, bowiem musicie zadać sobie pytanie, czy to rzeczywiście pomoże Wam w czerpaniu najlepszej zabawy z gry w Pokemon GO, czy też to zepsuje? Co jednak z ceną? Cena rynkowa tego nietypowego etui na smartfon kosztuje ok. 40 złotych. Przy czym, mogą go założyć jedynie posiadacze iPhone’a 6, 6S, 6 Plus oraz 6S Plus! Czy to rozwiało wasze wątpliwości? Piszcie w komentarzach, co o tym sądzicie i wbijajcie na nasze forum! ;)

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more