PODPOWIEDZI:

Myszki RAT firmy Mad Catz teraz w nowych kolorach!

Myszki RAT firmy Mad Catz teraz w nowych kolorach!

Bardzo dobra informacja dla fanów myszek z serii RAT firmy Mad Catz. Te futurystycznie wyglądające gryzonie o niesamowitych parametrach teraz dostępne także w nowych kolorach! :) Szczegóły poniżej.

Cała seria myszy RAT w nowych kolorach

Mad Catz, czołowy producent akcesoriów gamingowych poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży całej serii myszy RAT w 3 nowych kolorach. Od teraz fani „Szalonego Kota” mogą nabyć wszystkie modele cyborgów w kolorach: white, red oraz gloss black.

Mad Catz RAT

RAT to produkt, który nie ma sobie równych na rynku akcesoriów „gamingowych” na świecie. Konstrukcja myszy została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających, którzy nie uznają kompromisu i oczekują komfortu, precyzji i kontroli każdego parametru, a także ergonomii – która dzięki myszkom R.A.T. nabrała nowego znaczenia. Agresywny wygląd niczym z planu filmowego „Transofrmers” oraz najbardziej zaawansowana technologia, która nigdy dotąd nie została stosowana przy produkcji kontrolerów do gry to tylko jej niektóre atuty.

Mad Catz RAT

Konstrukcja myszy pozwala użytkownikowi na wymianę elementów obudowy o różnych typach pokrycia zapewniających zmienną przyczepność i geometrię myszki. W tym możliwość zmiany rozmiarów długości, wagi, wysokości i szerokości myszki za pomocą dołączonego narzędzia kalibrującego. Dodatkowo mysz zaopatrzono w 3 tryby CYBORG, w których parametry myszki diametralnie różnią się między sobą i mogą być użyte w każdej chwili wg własnych preferencji. Kolejnym udogodnieniem jest oprogramowanie SST, za pomocą którego mamy możliwość dostosowania praktycznie każdego z parametrów myszki RAT (5,7,9).

Mad Catz RAT

Od teraz w ofercie dystrybutora Impakt dostępna jest cała seria tych niesamowitych gryzoni w trzech wersjach kolorystycznych. Błyszcząca czerń, biały oraz czerwony w takich oto szatach kolorystycznych możemy zakupić każdy model sygnowany nazwą R.A.T. Wszystkie modele są objęte 2 letnią gwarancją, a ceny detaliczne zaczynają się od 160 zł za modele serii 3 do 560 zł za modele z najwyższej serii 9.

Mad Catz RAT

blog comments powered by Disqus
Myszki RAT firmy Mad Catz teraz w nowych kolorach!