PODPOWIEDZI:

Measy - Smart TV w Trzech Wymiarach

Measy - Smart TV w Trzech Wymiarach

B4A, B4A Pro i B4S innowacyjne urządzenia pozwalające na oglądanie w 3D i 4K. Aplikacja XBMC pozwala na odtwarzanie nawet najbardziej wymagających formatów i wygodną obsługę multimediów za pomocą smartfona lub tabletu.

Measy B4S obsługuje dwu pasmowy kanał Wi-Fi pozwalający na swobodne przesyłanie danych w paśmie 5 GHz. Dodatkowo do urządzenia dodano Bluetooth 4.0 różniący się od swoich poprzedników poborem energii oraz większym zasięgiem. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,8 GHz, a także 2 GB pamięci DDR3 i 8 GB pamięci flash.

Measy_B4S

Measy B4A i B4A Pro to potężne urządzenia stworzone do odtwarzania najbardziej wymagających multimediów, w tym filmów w rozdzielczości 4K. Oba modele bez problemu odtworzą filmy Blu-ray w 3D w formatach MKV i TS, a także odczytują obrazy zakodowane w ISO. Obliczeniami zajmie się czterordzeniowy procesor Amlogic s802, taktowany zegarem 2GHzzaś grafiką ośmiordzeniowy procesor graficzny Mali 450 600 MHz.

B4A - Zobacz ciekawy odtwarzacz multimedialny

Measy-B4A

B4A, B4A Pro i B4S pracują na Androidzie 4.4 KitKat. Urządzenia posiadają preinstalowaną aplikację XBMC, która została stworzona do prostej i wydajnej obsługi multimediów. Warto wspomnieć o tym, że XBMC może być sterowane za pomocą telefonukomórkowego lub tabletu. Ilość i możliwość wtyczek zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającegoposiadacza.

Wszystkie urządzenia Measy objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Model B4A jest dostępny w polskich sklepach, a jego sugerowana cena wynosi 445 PLN brutto. Informacje o dostępności pozostałych modeli poznamy niebawem.

blog comments powered by Disqus
Measy - Smart TV w Trzech Wymiarach