PODPOWIEDZI:

Heal them All – gra o prawdziwe życie

Heal them All – gra o prawdziwe życie

Fundacja ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, wspierająca małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej znalazła kolejny sposób pozyskiwania funduszy na realizacje swoich celów. Przy współpracy z firmą Techland – liderem wśród deweloperów gier komputerowych, wypuściła na rynek pierwszą w Polsce grę charytatywną – Heal them All.

O grze Heal Them All

Złośliwe zarazki atakują! Staw im czoła i odeprzyj inwazję w Heal Them All – wciągającej grze z gatunku Arcade Tower Defense od twórców ciepło przyjętego Sugar High.

Dowodzone przez porucznika Chorka i generała Zarazę armie mikrobów zagrażając zdrowiu dzieci przenikając do ich organizmów. Stań im naprzeciw i zetrzyj w proch przy użyciu medycznych wieżyczek obronnych! Miażdż kolejne fale bakterii, wykonuj zadania specjalne, niszcz dowódców zarazków oraz używaj potężnych ataków specjalnych by zbić rosnącą gorączkę. Pomóż dzieciom i ulecz je wszystkie!

Cechy gry:

  • Trzy kampanie pełne zarazków i dynamicznej walki z użyciem wieżyczek obronnych
  • Poziomy specjalne z medycznymi polami minowymi i emocjonujące starcia z bossami
  • Medyczne ataki specjalne – od żelu spowalniającego do potężnego lasera chirurgicznego
  • Piękna, ręcznie rysowana grafika i energetyczna muzyka inspirowana erą 8- i 16-bitów
  • Dodatkowe kampanie i aktualizacje w przyszłości

Aplikacja typu Tower Defense, inspirowana działalnością organizacji, dostępna jest na urządzeniach przenośnych firmy Apple, jednak już teraz planowane jest wypuszczenie jej na urządzenia mobilne z systemem Android. Obecnie gra dostępna jest w darmowej wersji demo na AppStorze, jednak każdy zakupić może pełną jej edycję. Aplikacja bazuje bowiem na modelu dystrybucji ,,freemium”. Oznacza to, że część gry udostępniona jest graczom za darmo, natomiast do odblokowania pozostałej zawartości potrzebna jest opłata 1,79 euro. Dodatkowo można dokupić „witaminy”, które pozwalają na używanie większej ilości „broni”. Zysk z gry będzie przekazywany na rzecz małych pacjentów kliniki onkologicznej oraz na budowę i wyposażenie nowej siedziby szpitala – Przylądka Nadziei.

Heal them All

Heal them All to produkcja, której fabuła nawiązuje pośrednio do aktywności Fundacji. Grając w nią, użytkownik przenoszony jest do wnętrza ciała ludzkiego, które ochronić trzeba przed infekcją groźnych wirusów i bakterii. Realia gry skonsultowane zostały z pracownikami kliniki onkologicznej, a ręcznie tworzona, kolorowa grafika czyni ją produktem odpowiednim dla całej rodziny. Muzyka inspirowana erą 8- i 16-bitów jest dodatkowym walorem aplikacji, której pojawienie się na pograniczu rynku multimediów oraz sfery filantropii jest w Polsce precedensem.

W związku z ciągle rozwijającym się rynkiem gier mobilnych oraz rosnącym zainteresowaniem usługami cyfrowymi uznaliśmy, że właśnie tego typu aplikacja pozwoli dotrzeć grze do jak największej ilości osób, a tym samym pozwoli zainteresować graczy sytuacją dzieci chorych na nowotwory i zachęcić ich do wsparcia budowy i wyposażenia ,,Przylądka Nadziei” – mówi Paweł Marchewka – Prezes firmy Techland.

Heal them All

Agnieszka Aleksandrowicz, Prezes Zarządu Fundacji ,,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” dodaje – współpracowaliśmy z firmą Techland podczas kilku wcześniejszych inicjatyw, takich jak Korowód Nadziei czy Mecz Nadziei, jednak obecne wspólne przedsięwzięcie jest jak dotąd największe i mamy nadzieje, że przyniesie dużą pomoc naszym podopiecznym. Fundacja na przestrzeni 21 lat działalności pomogła już kilkunastu tysiącom dzieci, jednak wciąż potrzebne są fundusze. Brakuje sprzętu diagnostycznego, konieczne są zakupy kosztownych leków dla dzieci, finansowanie rehabilitacji… na to wszystko potrzebne są pieniądze. A jeśli możemy uzyskać je ofiarowując darczyńcom w zamian rozrywkę – korzyść jest podwójna.

Grę Heal them All pobrać można wpisując jej nazwę w sklepie AppStore. Dostępna jest dla wszystkich posiadaczy smartfonów na całym świecie. Linki do niej znajdują się także na stronach www Fundacji oraz firmy Techland: www.naratunek.org www.przyladeknadziei.pl www.techland.pl

Heal them All

O Shortbreak Studios

Shortbreak Studios jest wewnętrznym studiem Techlandu, powołanym do tworzenia gier na platformy mobilne. W chwili obecnej studio pracuje nad kilkoma nowymi projektami, które zostaną ujawnione wkrótce. www.shortbreakstudios.com

O Firmie Techland

Techland jest wiodącym polskim developerem gier na komputery PC i konsole najnowszej generacji oraz wydawcą gier i oprogramowania na terenie Polski. Firma rozwija się nieprzerwanie od 1991 roku, zatrudniając obecnie ponad 200 specjalistów we Wrocławiu, Warszawie i Ostrowie Wielkopolskim. Produkty Techlandu odnoszą komercyjne sukcesy i cieszą się uznaniem graczy oraz recenzentów na całym świecie. Firma jest także właścicielem marki Shortbreak Studios oraz portalu Legeo.pl www.techland.pl

blog comments powered by Disqus
Heal them All – gra o prawdziwe życie