PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Samsung GALAXY S5 Nie Zawiedzie Również W Przestworzach

Samsung GALAXY S5 Nie Zawiedzie Również W Przestworzach

W ostatnim czasie zmieniły się przepisy lotnicze dotyczące urządzeń elektrycznych. Okazuje się, że nie mogą one być rozładowane. W takiej sytuacji nie zawiedzie Samsung Galaxy S5, który nawet jak będzie miał niski stan naładowania, to dysponuje innowacyjnym trybem Ultra Power Saving Mode, który znacząco wydłuży jego działanie.

Niedługo będziemy mieć już środek wakacji, ale mnóstwo osób wciąż podróżuje lub jeszcze czeka na swój wyjazd. Jeżeli wybraliście podróż lotniczą, to musicie zwrócić uwagę na przepisy dotyczące urządzeń elektronicznych.

Agencja Bezpieczeństwa Transportu (TSA) ogłosiła 2 lipca, że na pokład samolotu nie wniesiemy wyładowanych urządzeń elektronicznych. Dotyczy to podróży do USA oraz Wielkiej Brytanii, czyli popularnych kierunków. Będziemy musieli okazać swoje urządzenia elektroniczne na żądanie pracowników ochrony lub kontrolerów i udowodnić, że są naładowane i działają. Przepis ma obowiązywać na wybranych lotniskach na Bliskim Wchodzie oraz w Europie.

s5

Nowe przepisy nie powinny zbytnio zmartwić posiadaczy flagowca firmy Samsung, czyli Galaxy S5. Posiada on bowiem innowacyjny tryb Ultra Power Saving Mode. Jeżeli smartfon ma np. 10% baterii, to włączenie tego trybu wydłuży jego czas pracy o 24 godziny (w stanie czuwania). Zobaczcie sami jak proste jest korzystanie z Ultra Power Saving Mode i co ten tryb zmienia w naszym smartfonie:

Oczywiście, S5 jest na tyle nowoczesnym smartfonem, że niesie ze sobą więcej korzyści dla podróżujących:

  • GALAXY Gifts zapewnia dostęp do bezpłatnych, długoterminowych subskrypcji i usług premium. Można w tkai sposób nabyć aplikacje biznesowe czy informacyjne.

  • Odporność na piasek i wodę sprawia, że S5 poradzi sobie np. na plaży. Smartfonowi nie straszny także pot, deszcz, pyły czy różnego rodzaju płyny.

  • Deezer Premium+ to serwis muzyczny, dzięki któremu otrzymamy ulubione utwory w wysokiej jakości. Muzyka może bardzo uprzyjemnić nam podróż samolotem i sprawić, że zleci ona w mgnieniu oka.

  • Download Booster to innowacyjna technologia, która pozwala jednocześnie korzystać z sieci LTE i Wi-Fi. Sprawia to, że bardzo szybko pobierzemy przed wyjazdem czy wylotem dany plik.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY S5 Nie Zawiedzie Również W Przestworzach