PODPOWIEDZI:

LG Swift G debiutuje na polskim rynku

LG Swift G debiutuje na polskim rynku

LG wprowadza na polski rynek Swift G - najnowszy smartfon z obsługą technologii LTE, wyposażony w czterordzeniowy procesor Snapdragon S4 Pro oraz rozwiązania, które udoskonalają działanie wyświetlacza i wydłużają czas pracy baterii.

LG Swift G ma ciekawe wzornictwo, o czarnej, smukłej konstrukcji. Zastosowanie wzoru Crystal Reflection sprawiło, że w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia na tylnej obudowie modelu Swift G widoczne są różne desenie. Polaryzujący wzór, który migocze pod gładką powierzchnią, tworzy wrażenie trójwymiarowości. Wykorzystanie laserów w procesach cięcia zapewnia precyzyjne wykończenie metalicznych elementów.

LG Swift G

LG Swift G jest pierwszym czterordzeniowym smartfonem, w którym zastosowano funkcje łączności obsługujące sieci LTE. Dopełnieniem udoskonalonego interfejsu urządzenia jest szybkość i wydajność procesora Qualcomm Snapdragon S4 Pro. Pozwala ona nie tylko wykonywać wiele zadań jednocześnie, ale także bez ograniczeń się między nimi poruszać - tzw. crosstasking. O ile wielozadaniowość odnosi się do uruchamiania różnych aplikacji w tym samym czasie, o tyle cross-tasking dotyczy zadań złożonych, które można wykonywać równocześnie bez ograniczania wydajności pozostałych uruchomionych aplikacji. Technologie, takie jak Zerogap Touch czy wyświetlacz True HD IPSPlus firm LG Innotek i LG Display, pozwoliły uzyskać cienki ekran i wyrazisty obraz.

LG Swift G 2

Nowa bateria stworzona przez firmę LG Chem, wydłuża czas eksploatacji do 800 cykli, co znacznie wykracza poza możliwości stosowanych obecnie akumulatorów w telefonach komórkowych. Najnowszy smartfon od LG jest też wyposażony w aparat o rozdzielczości 13 megapikseli, który zapewnia wyraźne zdjęcia bez widocznych pikseli, nie tylko przy oglądaniu ich na dużych wyświetlaczach, ale i przy produkcji wydruków w dużych rozmiarach.

LG Swift G 3

Smartfon LG Swift G (E975) pojawi się na polskim rynku z końcem marca 2013 r. W pierwszej kolejności będzie dostępny w sieci Plus, a następnie w sieciach PLAY oraz Orange. Ponadto będzie dystrybuowany w sklepach Euro RTV AGD, Media Markt i Saturn, MediaExpert oraz Komputronik.

blog comments powered by Disqus
LG Swift G debiutuje na polskim rynku