PODPOWIEDZI:

Już jutro premiera LG G2!

Już jutro premiera LG G2!

Już jutro o godzinie 17 poznamy nowego, być może rewolucyjnego, smartfona LG G2. Ma to być flagowy model firmy LG, a co za tym idzie będzie musiał mieć dobrą specyfikację i mnogość funkcji.

Jutro (07.08) wreszcie zobaczymy w całej okazałości smartfon LG G2, który zostanie najbardziej zaawansowanym modelem od firmy LG i ma konkurować z najlepszymi obecnie smartfonami na ranku od takich firm jak Samsung, Nokia, Sony czy HTC.

Na razie niewiele wiadomo o najnowszym dziele LG, a w zasadzie nic oficjalnie potwierdzonego. Chodzą plotki, że będzie to telefon z nano SIM, a jego wyświetlacz będzie miał aż 5,2 cala. Mówi się także o slocie na karty microSD i pojemnej baterii. Te informacje nie są jednak potwierdzone i jutro o 17 tak naprawdę dowiemy się co zaoferuje nam LG G2.

Miejmy nadzieje, że telefon nie zawiedzie nas swoją specyfikacją i wniesie także na rynek coś nowego, robiąc tym samym kolejny krok w przód na rynku smartfonów.

G2

Oglądaj na żywo premierę smartfona LG G2!

LIVESTREAMING 7 sierpnia 2013 17:00

www.g2.lgmobile.com

lub na YT:

https://www.youtube.com/user/LGMobileHQ?v=aQLLee2vMFk

LG G2 z dźwiękami przygotowanymi przez wiedeński chór

Najnowsze smartfony LG G2, których premiera odbędzie się już 7-go sierpnia w Nowym Jorku, będą wyposażone w dźwięki przygotowane przez słynny Wiedeński Chór Chłopięcy. Dzięki ścisłej współpracy pomiędzy LG Electronics a chórem, udało się przygotować serię dziewięciu harmonijnych dzwonków oraz pięciu dźwięków powiadomień i alarmów. Listę dzwonków uzupełniają cztery dodatkowe motywy muzyczne.

„LG zawsze dbało o to, by użytkownicy topowych smartfonów mogli cieszyć się wyjątkowymi dzwonkami,” – powiedział Dr. Jong-seok Park, prezes i dyrektor wykonawczy LG Electronics Mobile Communications. „Klasyczna muzyka, przygotowana przez znany na całym świecie Wiedeński Chór Chłopięcy, w pełni komponuje się ze smartfonem LG G2.”

chór

LG od wielu lat podejmuje starania, by połączyć świat technologii z ludzką wrażliwością. Już w 2006 roku firma podjęła współpracę ze szwedzką grupą The Real Group, by stworzyć dźwięki dzwonków z użyciem ludzkich głosów. Natomiast w 2010 r. w smartfonach LG pojawiła się muzyka Ennio Morricone w wykonaniu orkiestry.

Wiedeński Chór Chłopięcy jest jednym z najstarszych i najsłynniejszych na świecie. Przez ponad 500 lat istnienia stał się trwałym symbolem Austrii i wizytówką Wiednia. Obecnie chór odbywa 300 koncertów rocznie, gromadząc w salach koncertowych całego świata ponad pół miliona słuchaczy.

Począwszy od 1 sierpnia, fani muzyki będą mogli pobrać dzwonek Life’s Good w wykonaniu Wiedeńskiego Chóru Chłopięcego oraz inne darmowe utwory ze strony www.G2.LGmobile.com.

blog comments powered by Disqus
Już jutro premiera LG G2!