PODPOWIEDZI:

NAVITEL MONITORING - Znakomite Narzędzie Dla Firm Transportowych

NAVITEL MONITORING - Znakomite Narzędzie Dla Firm Transportowych

Firma NAVITEL znana jest z ciekawych rozwiązań nawigacyjnych, ale tym razem oferuje bardzo rozbudowany i funkcjonalny system dla firm transportowych, dzięki któremu można zaoszczędzić masę pieniędzy.

Jeżeli prowadzicie swoją firmę transportową, ale wydaje się Wam, że oszczędności mogłyby być większe, to zainteresujcie się systemem NAVITEL MONITORING.


PROMOCJE na zakup Pralek lub Suszarek

Jest to kompleksowe narzędzie, które umożliwia podgląd sposobu eksploatacji firmowych samochodów i to w czasie rzeczywistym. Analizowanych jest sporo istotnych czynników, jak np. wykonanie harmonogramu i specyfikacji trasy, kontrola prędkości, załadunek i rozładunek towarów. System wylicza również realne i szacunkowe zużycie paliwa.

Wszystko to jest możliwe dzięki zamontowanym w samochodach czujnikom. Każde wyniki i pomiary są dostępne w formie czytelnych wykresów. Sam panel sterowania systemem jest za to niezwykle intuicyjny.

- Zastosowanie naszego systemu jest niezwykle szerokie i obejmuje korporacje taksówkarskie, firmy dostawcze i przewozowe, instytucje takie jak policja, straż pożarna czy pogotowie, a także transport publiczny i rolnictwo. Nasze analizy wskazują, że przy pomocy systemu NAVITEL MONITORING zużycie paliwa może spaść o 15%, a liczba niepotrzebnie przejechanych kilometrów poza trasą aż o 20%. O 25 dni zmniejsza się także okres bezczynności pojazdu. Znacznej redukcji ulega koszt wymiany oponpodsumowuje Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

E-Diesel z Wody i CO2 od Audi

Wygląda na to, że każda flota samochodowa może z omawianym systemem stać się dużo efektywniejsza. Poznajcie kolejne zalety tego rozwiązania:

- Dostosowanie oprogramowania do specjalnych modułów;

- Szczegółowe i często aktualizowane mapy;

- Odporny na uszkodzenia serwer w technologii chmurowej;

- Możliwość pracy w trybie offline;

- Przyjazny i intuicyjny panel sterowania;

- Całodobowe wsparcie techniczne;

blog comments powered by Disqus
NAVITEL MONITORING - Znakomite Narzędzie Dla Firm Transportowych