PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

Ascend W1 - pierwszy smartfon HUAWEI z systemem operacyjnym Windows Phone 8 w ofercie Play!

Ascend W1 - pierwszy smartfon HUAWEI z systemem operacyjnym Windows Phone 8 w ofercie Play!

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), ogłosił dziś polską premierę swojego pierwszego smartfonu z systemem Windows Phone 8 - HUAWEI Ascend W1. Stylowy i niezwykle wydajny Ascend W1 dostępny jest już od 1 zł od dziś w ofercie operatora sieci Play.

Ascend W1 ma 10,15 mm grubości i wyposażony jest w 4-calowy ekran dotykowy LCD IPS o rozdzielczości 480 x 800. Dzięki technologii OGS ekran Ascend W1 jest bardzo czuły oraz lepiej przepuszcza światło, co pozwala na doskonałą widoczność niezależnie od oświetlenia. Najwyższej klasy dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon S4 MSM8230 i układ graficzny Adreno 305 zapewniają szybkość i komfort codziennego użytkowania. Smartfon został wyposażony w baterię o pojemności 1950 mAh, która gwarantuje 470 godzin pracy w trybie czuwania - jest to najlepszy wynik w tej klasie smartfonów. Mocna bateria pozwala na ponad 10 godzin rozmów bez dostępu do źródła zasilania.

HUAWEI Ascend W1

Panel startowy Windows Phone 8 został stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Pozwala na szybkie dotarcie do ważnych materiałów, dostarczając aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji dzięki skrótom Live Tiles. Na dynamicznym ekranie WP8 można umieścić zdjęcia lub istotne dane, by mieć do nich dostęp nawet, gdy wyświetlacz jest zablokowany.

HUAWEI Ascend W1 jest alternatywą dla użytkowników poszukujących zaawansowanych technologicznie rozwiązań połączonych ze stylowym designem, które dostępne są w przystępnej cenie. W Polsce smartfon będzie dostępny w kolorze niebieskim.

HUAWEI Ascend W1 2

Do każdego zakupionego w Play smartfona HUAWEI Ascend W1 dołączony zostanie audiobook „[geim]” autorstwa Andersa de la Motte. Smartfon Ascend W1 dostępny jest już od złotówki w ofercie operatora sieci Play.

blog comments powered by Disqus
Ascend W1 - pierwszy smartfon HUAWEI z systemem operacyjnym Windows Phone 8 w ofercie Play!