PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki dobry toster o wysokiej mocy? | TOP 7 |

Mleko ze Smart-Nakrętką o Ciekawej Funkcji

Mleko ze Smart-Nakrętką o Ciekawej Funkcji

Nowe technologie wkraczają nawet w sferę naszej żywności. Przykładem na to mogą być inteligentne nakrętki, które wskażą, czy dane mleko jest świeże.

Bardzo rzadko piszę newsy, w których mowa o połączeniu żywności z nowymi technologiami. Jest oczywiście cała masa nowoczesnego sprzętu AGD, ale czy można wprowadzić coś innowacyjnego w... zwykłym kartonie mleka? Można!

Kupując daną żywność, np. karton mleka, najczęściej zwracamy uwagę na datę ważności. Czasem jednak tego zapomnimy zrobić, zresztą tak samo jak obsługa sklepu. Może dojść do sytuacji, w której nabędziemy produkt o wątpliwej świeżości. Przychodzimy wtedy do domu, chcemy się napić i... używamy jakże popularnego w naszym kraju wulgaryzmu na "k", gdyż właśnie wyrzuciliśmy pieniądze w błoto. Niewielkie, bo niewielkie, ale można się wkurzyć.


Wybraliśmy idealne Telewizory, Poznaj modele i aktualne ceny

Producenci żywności często irytują nas również umieszczaniem dat ważności w najmniej zauważalnych miejscach, bardzo drobnym druczkiem. No bo po co nam ułatwiać życie i zakupy?

Kończąc już zakupowe użalanie się i wracając do głównego tematu tego newsa, chodzi o inteligentną nakrętkę, która sama poinformuje nas, czy mleko jest świeże.

Pokarm Przyszłości Za Kilka Dolców

Wystarczy jedynie potrząsnąć kartonem, by kilka kropel białego napoju znalazło się na wewnętrznej stronie smart-nakrętki. Pomysł moim zdaniem bardzo ciekawy. Atutem jest tu wbrew pozorom niska cena produkcji tego typu nakrętek. Oczywiście w jej tworzeniu ma pomóc druk 3D. No to zdrowie!

blog comments powered by Disqus
Mleko ze Smart-Nakrętką o Ciekawej Funkcji