PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Sonos Controller for Android – już dostępny w Android Market

Sonos Controller for Android – już dostępny w Android Market

Sonos, wiodący twórca bezprzewodowych systemów muzycznych dla domu, ogłosił dostępność nowego oprogramowania Sonos Controller for AndroidTM dostępnego za darmo w Android MarketTM.

Oprogramowanie sprawia, że większość smartfonów działających na platformie AndroidTM może służyć jako kontroler do wielokrotnie nagradzanego Sonos Multi- Room Music System.

„Cieszymy się z możliwości zaoferowania użytkownikom nowego sposobu wykorzystania wszystkich dostępnych na świecie utworów muzycznych“, powiedział John MacFarlane, twórca i dyrektor generalny Sonos, Inc. "Teraz właściciele urządzeń z Androidem mogą cieszyć się muzyką z Sonosa w całym domu zaraz po wyjęciu swojego smartfona z kieszeni.“

google

Przy użyciu wielokrotnie nagradzanego urządzenia Sonos S5 w każdym pokoju i ze smartfonem z platformą Android w ręku, fani muzyki mogą cieszyć się bezprzewodowym dostępem do zasobów muzycznych jak nigdy dotąd. Teraz mogą mieć dostęp do pełnych, internetowych zasobów muzyki jakie oferuje Internet i własne zbiory plików muzycznych zupełnie bezprzewodowo, w każdym pomieszczeniu domu – idealnie zsynchronizowane. Mogą też odtwarzać różne utwory w każdym z pomieszczeń z osobna. Darmowe oprogramowanie Sonos Controller for Android to kontrola nad muzyką w każdym z pomieszczeń – to wszystko można mieć teraz pod ręką.

Szukaj utworów i stacji radiowych przez ekran dotykowy lub za pomocą głosu, dzięki nowej funkcjonalności Sonos pozwalającej na wyszukiwanie głosowe. Ponieważ twój smarfone z Androidem kontroluje muzykę, a nie jest jej źródłem, kiedy otrzymujesz wiadomość tekstową lub kiedy chcesz zadzwonić – muzyka nie zatrzymuje się. Sonos Controller for Android działa na każdym smartfonie z platformą Android 2.1 lub nowszą wersją i ekranem o maksymalnej przekątnej HVGA 320 x 480, WVGA 480 x 800 lub WVGA 480 x 854. Sonos Controller for Android dołącza do rodziny już dostępnych kontrolerów Sonos, która obejmuje darmowe aplikacje do iPhone i iPad, dedykowany kontroler z ekranem dotykowym - Sonos Controller 200 i darmowe oprogramowanie do komputera Mac lub PC, dołączane do każdego urządzenia ZonePlayer. Wszystkie sterowniki współpracują ze sobą bezproblemowo.

urzadzenia

W związku z udostępnieniem Sonos Controller for Android, Sonos udostępnił również oprogramowanie Sonos System Software v3.4, które oferuje wsparcie dla źródeł muzyki wykorzystujących Apple Airplay, wielozadaniowość iOS, oraz inne funkcje. Aby uzyskać więcej informacji, zasięgnij dodatkowych informacji pod adresem https://sonos.com/support/software_update.aspx .

blog comments powered by Disqus
Sonos Controller for Android – już dostępny w Android Market