PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Pokarm Przyszłości Za Kilka Dolców

Pokarm Przyszłości Za Kilka Dolców

Nowe technologie wkraczają również w sferę żywności. Powstają ciekawe projekty, które mogą w przyszłości znacznie zniwelować problem głodu na świecie czy pomóc w diecie. W poniższym newsie znajdziecie szczegóły.

Pewien zdolny programista - Rob Rhinehart - zasłynął w ubiegłym roku ze stworzenia pokarmu przyszłości, który nazywa się Soylent. Warto zaznaczyć, że jest to właściwie drink, który dostarcza człowiekowi wszystkie niezbędne do życia składniki.

Kolejną ciekawostką jest fakt, że owy drink kosztuje zaledwie 3 dolary, ale trwają pracę nad zmniejszeniem tej ceny. Inwestorzy przeznaczyli na to kwotę 20 milionów dolarów.

Aktualnie, Soylent jest bardzo trudny do dostania - zamawia się go przez internet i czeka nawet kilka miesięcy. Mimo tego, masa osób jest nim zainteresowana. Można dzięki niemu pomóc najbiedniejszym rejonom i wspomóc je w walce z głodem. Soylent pomoże także w utrzymywaniu zdrowej diety i może szybko zdetronizować wszędobylskie fast foody.

89 Milionów Dolarów Na Gry - Kickstarter Rośnie W Siłę

O tym, że drink przyszłości rzeczywiście stanowi wartościowy pokarm, najlepiej świadczy eksperyment pewnego dziennikarza, który przez miesiąc żywił się tylko nim. Zobaczcie sami:

Minusem tego żywieniowego wynalazku jest jednak niezbyt wyrazisty smak, ale nad tym też mają być prowadzone badania.

blog comments powered by Disqus
Pokarm Przyszłości Za Kilka Dolców