PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Czy Paryż Stanie Się Kiedyś Eko-Miastem?

Czy Paryż Stanie Się Kiedyś Eko-Miastem?

Paryż to jedno z najsłynniejszych miast świata. Jest ono bardzo duże, a przez to ma typowe dla takiej metropolii problemy - przede wszystkim dużo spalin czy innych zanieczyszczeń powietrza. Powstał jednak projekt, by Paryż stał się kiedyś inteligentnym eko-miastem. Szczegóły w poniższym newsie.

Stolica Francji - Paryż - to raj dla zakochanych. Jest tam mnóstwo pięknych zabytków i romantycznych miejsc. Paryż, ma jednak od dłuższego czasu swoje problemy, które w zasadzie doskwierają każdemu, większemu, miastu.

Coraz więcej mieszkańców, budynków, samochodów - wszystko to wpływa na wzrost zanieczyszczeń. Architekci z Vincent Callebauts mają jednak na to sposób. Chcą zmienić Paryż w innowacyjne i inteligentne eko-miasto.

Wszechobecna zieleń, panele słoneczne, turbiny wiatrowe czy wiele innych, ciekawych, elementów, ma aż o 75% obniżyć emisję gazów cieplarnianych do atmosfery.

Kolejnym atutem tej wizji jest znakomita architektura, która może pozytywnie wpływać na samopoczucie. Poniżej macie szereg zdjęć, które pokazują, jak Paryż ma kiedyś wyglądać:

Podwodne Miasto Przyszłości - Są Realne Plany Budowy

Robi wrażenie, a czy wyobrażacie sobie kiedyś takie inteligentne eko-miasto w Polsce?

blog comments powered by Disqus
Czy Paryż Stanie Się Kiedyś Eko-Miastem?