PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

89 Milionów Dolarów Na Gry - Kickstarter Rośnie W Siłę

89 Milionów Dolarów Na Gry - Kickstarter Rośnie W Siłę

Kickstarter rzeczywiście potrafi dać solidnego kopa nowym projektom. Opublikowano właśnie wyniki dotyczące ubiegłego roku. Okazało się, że na gry zebrano aż 89 milionów dolarów! Szczegóły znajdziecie w poniższym newsie.

Kickstarter to znakomite miejsce na rozwój innowacyjnych projektów. Portal ten służy do pokazywania światu swojej twórczości i zbieraniu pieniędzy na szybką realizację pomysłów i mocny start.

Rok 2014 okazał się na Kickstarze bardzo dobry dla branży gier. Na gry uzbierano bowiem łącznie 89 milionów dolarów. Ogromna kwota, ale warto zaznaczyć, że pod tym względem, gry znalazły się na czwartym miejscu - za muzyką, filmami i książkami.

89 milionów zostało "wpompowane" łącznie w 1980 projektów. Największym wygranym okazał się tytuł Kingdom Come: Deliverance, który zebrał 1,1 miliona dolarów, a potrzebował ich 300 tysięcy. Mimo tak pokaźnej sumy, do premiery pełnej wersji gry jest jeszcze daleko.

Kickstarter ma jednak drugie oblicze. Inwestowanie w dany projekt i cierpliwe czekanie na jego realizację, to zawsze spore ryzyko. Mimo finansowego wsparcia, dużo projektów nie jest kończonych lub ich finalna wersja nie spełnia oczekiwań i nie pokrywa się z obietnicami twórców.

Nie Żyje Wielka Osobistość Z Branży Gier Wideo

Trzeba jednak przyznać, że Kickstarter jest potrzebny, szczególnie branży gier i z jego pomocą może powstać sporo ciekawych tytułów.

blog comments powered by Disqus
89 Milionów Dolarów Na Gry - Kickstarter Rośnie W Siłę