PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najtańsze suszarki do włosów do 50 zł |TOP 10|

Dania Szykuje Się Do Cyberwojny!

Dania Szykuje Się Do Cyberwojny!

Liczba ataków cyberprzestępców gwałtownie rośnie. Ich ofiarami padają coraz to większe firmy czy instytucje państwowe. Nic dziwnego, że powstają inicjatywy, które mają przeciwstawić się cyberprzestępcom. Poważnie do sprawy podeszła Dania, która chce stworzyć cyberwojsko.

Cyberprzestępcy są coraz bardziej zuchwali. Atakują już wielkie firmy czy instytucje państwowe. Ciężko się przed takimi atakami bronić. Hakerzy wykorzystują coraz bardziej zaawansowane metody i narzędzia.

Przez cyberataki, bardzo ucierpiała w ubiegłym roku Dania. Nic dziwnego, że władze wspomnianego kraju chcą coś z tym zrobić. Powstała więc inicjatywa stworzenia oddziału cyberwojska.

Brzmi dziwnie, ale plan ma być zrealizowany do 2017 roku, a wstępna inwestycja w projekt wynosi aż 75 milionów dolarów! Potężne pieniądze, a warto dodać, że duńskie cyberwojsko nie będzie jedynie bronić swojej cyberprzestrzeni, ale także przeprowadzać cybernetyczne ataki.

Oby Polska nie zwróciła w roku 2015 uwagi hakerów, bo śmiem twierdzić, że za bardzo byśmy się przed nimi nie obronili...

blog comments powered by Disqus
Dania Szykuje Się Do Cyberwojny!