PODPOWIEDZI:

Przedpremierowa prezentacja Dead Island Riptide na europejskim festiwalu gier Digital Dragons 2013

Przedpremierowa prezentacja Dead Island Riptide na europejskim festiwalu gier Digital Dragons 2013

Wydawnictwo Techland zaprasza fanów kultowej marki Dead Island na Europejski Festiwal Gier Digital Dragons 2013, gdzie będzie można zagrać w najnowszą produkcję Techlandu, czyli Dead Island Riptide.

Wydawnictwo Techland zaprasza fanów kultowej marki Dead Island na Europejski Festiwal Gier Digital Dragons 2013, gdzie będzie można zagrać w najnowszą produkcję Techlandu, czyli Dead Island Riptide. W wydarzeniu tym będą mogły wziąć udział wyłącznie osoby, które uprzednio zarejestrowały się u organizatora na oficjalnej stronie festiwalu www.digitaldragons.pl. Dead Island Riptide debiutuje na polskim rynku już 26 kwietnia.

techland

W dniach 19-20 kwietnia 2013 podczas Europejskiego Festiwalu Gier Digital Dragons miłośnicy gier akcji oraz tematyki zombie będą mieli niebywałą okazję, aby jeszcze przed premierą, po raz pierwszy w Polsce, zagrać w najnowszą produkcję Techlandu – Dead Island Riptide. Gra będzie prezentowana na wysokiej jakości sprzęcie firmy MSI oraz Razer. Impreza odbędzie się w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ulicy Rajskiej 12. W tegorocznej edycji EFG wezmą udział osoby, które wcześniej dokonały rejestracji i otrzymały od organizatorów potwierdzenie swojego udziału. Dead Island Riptide to kontynuacja światowego hitu. Marka Dead Island to aktualnie najlepiej i najszybciej sprzedająca się polska gra na świecie. W obecnym momencie osiągnęła wynik 5 mln sprzedanych egzemplarzy.

Europejski Festiwal Gier Digital Dragons odbędzie się już po raz drugi i ponownie stanie się dla jego uczestników znakomitą okazją do lepszego poznania dynamicznie rozwijającego się rynku elektronicznej rozrywki. Organizatorzy zaplanowali liczne wykłady, a także panele dyskusyjne z udziałem znanych branżowych osobistości. Festiwal organizowany jest przez Krakowski Park Technologiczny. Więcej na ten temat imprezy można dowiedzieć się pod adresem www.digitaldragons.pl.

Więcej informacji o Dead Island Riptide na fanpage:

https://www.facebook.com/deadislandpl

https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Dead Island Riptide – jest już dostępna w sklepie Wirtualny Punkt w cenie 89,90 zł na platformę PC oraz 189,90 zł na xbox360 oraz PS3.

blog comments powered by Disqus
Przedpremierowa prezentacja Dead Island Riptide na europejskim festiwalu gier Digital Dragons 2013