PODPOWIEDZI:

Samsung NX300 dostępny dla polskich miłośników fotografii

Samsung NX300 dostępny dla polskich miłośników fotografii

Samsung Electronics ogłosił wprowadzenie do sprzedaży w Polsce najnowszego kompaktowego aparatu systemowego NX300. Nowy model wyróżnia się ponadprzeciętną szybkością - pozwala uchwycić nawet najbardziej ulotne chwile i umożliwia natychmiastowe dzielenie się efektami pracy. Wyjątkowo krótki czas reakcji migawki pozwala fotografować z szybkością nawet do 8,6 klatki na sekundę.

Flagowy systemowy aparat Samsung NX300 wchodzi do sprzedaży na terenie Polski pod koniec kwietnia. Aparat wyposażono w hybrydowy autofocus, który pozwala błyskawicznie i precyzyjnie ustawiać ostrość. NX300 może fotografować z szybkością nawet do 8,6 klatek na sekundę, przy niezwykle krótkim czasie działania migawki wynoszącym tylko 1/6000 sekundy. Dzięki temu nie umknie nam żaden szczegół, nawet jeśli fotografowany obiekt porusza się z dużą szybkością. Zdjęcia możemy przy tym kadrować na odchylanym, dotykowym wyświetlaczu AMOLED, który zapewnia wygodny podgląd w nietypowych sytuacjach. Co więcej, aparat NX300 w połączeniu z obiektywem NX 45 mm F1,8 2D/3D to pierwszy na świecie jednoobiektywowy system tego typu, który umożliwia rejestrowanie trójwymiarowych zdjęć i wideo.

Samsung NX300 2

NX300 to nowy flagowy aparat systemowy Samsung, który dzięki swoim parametrom technicznym i bardzo ciekawemu wzornictwu zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Aparat umożliwi fotografowanie bardzo trudnych i dynamicznych scen, a jednocześnie dzięki stosunkowo niedużemu rozmiarowi będzie mógł stać się codziennym towarzyszem każdego fotografa – powiedział Tomasz Malasek, Product Manager kategorii FOTO w Samsung Electronics Polska.

Samsung NX300 jest doskonałym narzędziem dla zaawansowanych użytkowników, którzy preferują przy fotografowaniu korzystanie z preselekcji czasu lub przesłony, a także ustawień w pełni manualnych. Dzięki technologii i-Function i wyposażonej w nią całej gamie obiektywów obsługa zaawansowanych trybów aparatu jest prostsza i szybsza. Samsung NX300 wyposażono w wiele funkcji tematycznych, które umożliwią także początkującym fotografom robienie bardzo dobrych zdjęć w różnych sytuacjach. Aparat zaprogramowano tak, żeby dobrał optymalne parametry czasu naświetlania i wielkości przesłony w zależności od tego czy osoba fotografująca będzie chciała zrobić m.in.: portret, krajobraz, zdjęcie w ruchu, makro czy portret artystyczny.

Samsung NX300

Za sprawą rozwiniętej łączności bezprzewodowej Wi-Fi i NFC model NX300 umożliwia m.in. błyskawiczne umieszczanie zdjęć bezpośrednio na portalach społecznościowych, internetowych dyskach lub też łatwe i szybkie przesyłanie ich do smartfonu dzięki funkcji AutoShare.

NX300 jest dostępny w kolorze brązowym, białym lub czarnym, z kontrastującymi srebrnymi metalowymi krawędziami. Ciekawą i oryginalną stylistykę, która linią nawiązuję do aparatów analogowych z pewnością docenią osoby, którym zależy nie tylko na możliwościach aparatu, ale też na jego wyglądzie. Połączenie elegancji tradycyjnego, klasycznego aparatu z najnowszymi rozwiązaniami zapewnia wyjątkową ergonomię użytkowania. Dzięki doskonałym parametrom i kompaktowej obudowie, NX300 jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących najwyższej jakości zdjęć, nawet jeśli są one wykonywane w ruchu.

Samsung NX300 3

Sugerowane ceny urządzeń:

Aparat Samsung NX300 z obiektywem 18-55mm III F3.5-5.6 OIS: 3 299 zł

Obiektyw NX 45 mm F1,8 2D/3D: 1699 zł

blog comments powered by Disqus
Samsung NX300 dostępny dla polskich miłośników fotografii