PODPOWIEDZI:

BenQ MW663 – wszechstronny projektor biznesowy WXGA

BenQ MW663 – wszechstronny projektor biznesowy WXGA

Firma BenQ wprowadza na polski rynek nowy projektor MW663 o rozdzielczości WXGA (1280 x 800) i jasności 3000 ANSI lumenów, przeznaczony dla biznesu i edukacji

Oszczędny, przyjazny dla środowiska

Zastosowana w projektorach MW663 własna technologia SmartEco (bazująca na rozwiązaniu Philips ImageCare wprowadzonym w projektorach DLP po raz pierwszy przez firmę BenQ) zapewnia bezkompromisową jasność i wyśmienitą jakość obrazu. W projektorze zoptymalizowano żywotność poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oszczędzania.

BenQ MW663 2

Eco Blank Mode - Tryb ten pozwala wygasić ekran ilekroć prowadzący prezentację chce skupić uwagę audytorium na sobie lub po prostu projektor nie jest w danym momencie potrzebny. Po uruchomieniu trybu Eco Blank specjalna funkcja zmniejsza moc lampy automatycznie, pozwalając ograniczyć całkowite zużycie energii o 70%.

SmartEco Mode - Tryb ten w inteligentny sposób dostosowuje moc lampy do jasność otoczenia zapewniając doskonały kontrast i jasność z wykorzystaniem tylko takiej ilości światła jaka jest niezbędnie potrzebna.

No Source Detected Mode - Projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału, co eliminuje niepotrzebne marnowanie energii i wydłuża czas życia lampy.

Stanby Mode - W trybie czuwania MW663 utrzymuje zużycie energii poniżej 0,5 W. Rozwiązanie to ogranicza zużycie energii i wydłuża czas życia lampy.

BenQ MW663

Wygoda użytkowania i obsługi

• W tylnej części obudowy projektora umieszczono gniazdo na kabel Kensigton będący standardowym zabezpieczeniem urządzeń elektronicznych przed kradzieżą.

• Do przeprowadzenia prezentacji nie jest potrzebny komputer. MW663 wyświetli obrazy w formacie JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF i TIFF z podłączonej do gniazda projektora pamięci USB.

• Gniazdo mikrofonowe i wbudowany głośnik pozwalają wykorzystać projektor MW663 do łatwiejszego prowadzenia prezentacji - bez konieczności "przekrzykiwania" sali.

Łatwy dostęp serwisowy do lampy dzięki specjalnie zaprojektowanej klapce na wierzchu obudowy pozwala wymienić lampę w razie konieczności nawet w trakcie prezentacji bez jej przerywania.

BenQ MW663 3

Projektor jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 2499 zł. Gwarancja door-to-door 36 miesięcy, na lampę 1 rok lub 2000 godzin pracy.

blog comments powered by Disqus
BenQ MW663 – wszechstronny projektor biznesowy WXGA