PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Radioodtwarzaczy samochodowych 2DIN

Gila – nowy skorpion w rodzinie GX-Gaming firmy Genius

Gila – nowy skorpion w rodzinie     GX-Gaming firmy Genius

Genius wprowadza na polski rynek, oczekiwaną z dużym zainteresowaniem, mysz gamingową o nazwie Gila. Nowatorski wygląd w połączeniu z dużymi możliwościami sprzętu powinny sprawić, że Gila będzie wyróżniać się w segmencie profesjonalnych myszek dla graczy.

Na oryginalny design myszy ma wpływ ergonomicznie wyprofilowany kształt. Użytkownikom umożliwiono dowolną personalizację koloru podświetlenia spośród palety 16 milionów barw.

Genius Gila

Gila została wyposażona w 12 przycisków. Automatyczna zmiana rozdzielczości w zakresie od 200 DPI do 8200 DPI, jest możliwa także podczas gry. Sensor laserowy zastosowany w myszy to Avago ADNS- 9800. Dedykowane oprogramowanie Scorpion UI pozwoli zmienić wiele ustawień urządzenia oraz zadeklarować aż do 72 makr.

Genius Gila

W jeszcze lepszym dopasowaniu myszy do preferencji użytkownika pomoże zestaw 6 metalowych odważników, o wadze 4,5 grama każdy. Genius Gila posiada pamięć wewnętrzną o pojemności 32KB. Zapisane na niej ustawienia i makra powinny być wczytywane znacznie szybciej, niż w przypadku odczytu z pamięci komputera (czas dostępu jest nawet 8 razy krótszy).

Genius Gila

Genius Gila

Dodatkowo, użytkownik zawsze i wszędzie będzie miał pod ręka swoje ustawienia. Kabel, w jaki została wyposażona Gila, jest w całości w oplocie, a jego długość wynosi 1,8 m.

Mysz Genius Gila objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 219 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Gila – nowy skorpion w rodzinie GX-Gaming firmy Genius