PODPOWIEDZI:

Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura - Brother DCP-7057E

Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura - Brother DCP-7057E

Firma Brother, wprowadza na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7057E to czarno-biała drukarka, skaner oraz kopiarka w atrakcyjnie wyglądającej, kompaktowej obudowie. Szybkie wydruki wysokiej jakości oraz niskie koszty użytkowania, czynią z DCP-7057E idealne rozwiązanie dla małych firm.

DCP-7057E drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwsza strona gotowa jest w mniej niż 10 sekund. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2 400 x 600 dpi. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik ręczny, który umożliwia dokładny druk na kopertach różnej wielkości. DCP-7057E jest wyposażone w 2-linijkowy wyświetlacz LCD, który ułatwia pracę z urządzeniem.

Urządzenie kopiuje z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwsza strona jest gotowa w mniej niż 12 sekund. Maksymalna rozdzielczość wynosi 600 x 600 dpi. Dzięki funkcji kopiowanie N na 1 stronie w łatwy sposób można skopiować 2 lub 4 strony na jednej kartce formatu A4. Maksymalna rozdzielczość skanera to 600 x 2400 dpi. Dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio do poczty email, obrazu, plików OCR.

Brother DCP-7057E

Urządzenie wielofunkcyjne DCP-7057E pomaga oszczędzać materiały biurowe. Standardowy toner starcza na wydruk do 1000 stron. Funkcja druk N na 1 stronie pozwala w łatwy sposób wydrukować 2, 4, 9, 16 lub 25 stron na jednej kartce formatu A4. Urządzenie posiada ponadto funkcję oszczędzania tonera, która pozwala na jeszcze większe oszczędności materiałów eksploatacyjnych. DCP-7057E w trybie uśpienia zużywa zaledwie 0.9 W, co czyni z niego najbardziej energooszczędne laserowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother.

Wszystkie urządzenia laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdza certyfikat ekologiczny „Energy Star”.

Wszystkie urządzenia drukujące Brother posiadają trzyletnią gwarancję. Szczegóły na stronie www.brother.pl

blog comments powered by Disqus
Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura - Brother DCP-7057E