PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Lodówek do zabudowy z systemem No Frost

Samsung ES95 – kompaktowy aparat na Pierwszą Komunię

Samsung ES95 – kompaktowy aparat na Pierwszą Komunię

Samsung ES95 to nieduży i wygodny w użytkowaniu aparat kompaktowy, którym każdy początkujący miłośnik fotografii będzie w stanie wykonać wspaniałe zdjęcia. Matryca 16,2 MPix i obiektyw z zoomem optycznym 5x gwarantują odpowiednią ostrość obrazu i wysoki komfort użytkowania. ES95 pozwala fotografującym na zapisanie każdej ważnej chwili w postaci pięknego, wyraźnego zdjęcia. Prostota obsługi, niewielkie wymiary oraz wysoka jakość zdjęć, sprawiają że jest on idealnym prezentem na Pierwszą Komunię.

Elegancki ekran TFT LCD o przekątnej 67,5 mm (2,7’’) umożliwia łatwy i natychmiastowy podgląd zdjęć, dzięki czemu można szybko wybrać najlepsze ujęcia wykonane podczas różnych okazji (komunie, rozdanie dyplomów, spotkania rodzinne, ślub itd.) i podzielić się nimi z bliskimi. Funkcja rejestracji wideo w rozdzielczości 1280x720p pozwala nagrywać wyjątkowe chwile przeżywane z rodziną i znajomymi, a następnie odtwarzać je w wysokiej jakości na telewizorach HD.

Samsung ES95

Samsung ES95 został zaprojektowany tak, aby każdy użytkownik mógł z niego korzystać bez najmniejszych problemów. Funkcja Smart Auto automatycznie analizuje scenę, w której ma być zrobione zdjęcie i wybiera optymalny tryb spośród 16 dostępnych ustawień fabrycznych, takich jak portret, fajerwerki czy zachód słońca. Autofokus ze śledzeniem obiektu (Object Tracking AF) pozwala robić wyraźne zdjęcia nawet w najtrudniejszych warunkach, w tym dynamiczne ujęcia obiektów w ruchu, bez obawy o brak ostrości.

Opracowany przez firmę Samsung, innowacyjny System idealnego portretu (Perfect Portrait System) oferuje szereg funkcji ułatwiających przygotowanie znakomitych zdjęć. Na przykład w trybie urody ujęcie fotografowanej osoby jest natychmiast rozjaśniane przez automatyczny retusz skóry, nadanie jej blasku oraz usunięcie cieni pod oczami i innych niedoskonałości, zapewniając tym samym idealny wygląd postaci na zdjęciu. W trybie uśmiechu aparat wykrywa moment, w którym wszystkie fotografowane osoby się uśmiechają, i automatycznie robi zdjęcie tak, aby było ono pełne życia. Podobnie w trybie wykrywania mrugnięć aparat wykrywa osoby z zamkniętymi oczami, zaś tryb usuwania efektu czerwonych oczu rozwiązuje kolejny częsty problem w fotografii.

Samsung ES95 2

Wszystkie cechy Samsung ES95 zaprojektowano tak, aby użytkownik mógł cieszyć się pięknymi zdjęciami, za które zdobędzie uznanie w oczach rodziny i znajomych.

Sugerowana cena: 409 PLN

blog comments powered by Disqus
Samsung ES95 – kompaktowy aparat na Pierwszą Komunię
Autor: Łukasz