PODPOWIEDZI:

Przełomowa kolekcja tabletów czterordzeniowych Quattor od OVERMAX!

Przełomowa kolekcja tabletów czterordzeniowych Quattor od OVERMAX!

Pierwszy model z kolekcji to Quattor7. Tablet Quattor 7 marki Overmax to urządzenie zaawansowane technologicznie. Sercem tabletu jest bardzo szybki czterordzeniowy procesor Quad Core 4x 1.5 GHz, który gwarantuje błyskawiczne wyświetlanie stron internetowych oraz pozwala na sprawną pracę na urządzeniu.

Tablet Quattor 7 marki Overmax to urządzenie zaawansowane technologicznie. Sercem tabletu jest bardzo szybki czterordzeniowy procesor Quad Core 4x 1.5 GHz, który gwarantuje błyskawiczne wyświetlanie stron internetowych oraz pozwala na sprawną pracę na urządzeniu.

Quattor 7 wyposażony jest w siedmiocalowy ekran pojemnościowy o rozdzielczości: 1024x600 pikseli 16:9.

Quattor 7

Gdziekolwiek jesteś, w pracy, w domu, czy w podróży – Quattor 7 gwarantuje Tobie szybkość działania! Oglądaj ulubione filmy, słuchaj muzyki, czy graj w gry na tablecie.

Quattor 7

Warto uwiecznić najlepsze momenty za pomocą kamery, czy aparatu cyfrowego, które posiada tablet. Trzy zainstalowane aplikacje na start:

EasyCall: największa telefonia internetowa w kraju. Dzwoń z komórki na tablet i na odwrót. Numer telefonu gratis, nawet 60 minut rozmów na start, darmowa poczta głosowa.

7 digital: Jeden z największych sklepów muzycznych na świecie. 7digital oferuje dostęp do ponad 24 milionów piosenek w najlepszej jakości, najpopularniejszych przebojów jak i muzyki niezależnej. Kupuj legalnie i ściągaj swoja ulubioną muzykę którą możesz słuchać na tablecie, smartfonie i komputerze niezależnie gdzie się znajdujesz. Twoje piosenki są zawsze dostępne w chmurze, bezpiecznie przechowywane, możesz je ściągnać lub odsłuchiwać poprzez aplikacje mobilną lub 7digital Player. Dajemy Tobie dostęp do Twojej muzyki na Twoich zasadach. Kupując legalnie muzykę na 7digital wspierasz z nami artystów !

Kingsoft Office for Android: pakiet biurowy. Pełna zgodność z formatami MS Office, zarówno starszymi, jak i nowszymi. Możliwość odczytu plików :txt. Dokumenty można nie tylko odczytywać, ale i zapisywać w nowych formatach MS Office (.docx, .pptx, .xlsx). Plik tekstowy oferuje również możliwość zapisu do PDF. Użytkownicy pracujący często na arkuszach Excela docenią masę poręcznych funkcji, na czele z automatycznym wyciąganiem średniej czy sumy dostępnych komórek w wierszu.

Tablet dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym.
Quattor 7 to gwarancja szybkości realizowanych zadań!
Tablet będzie dostępny w sprzedaży na początku lipca br, cena jest jeszcze nieznana.

Specyfikacja:

  • Procesor: ATM7029 Quad-Core, A9, 1,2 GHz (up to 1,5 GHz)
  • Ekran: 7” TFT LCD
  • Pamięć RAM: 1 GB DDR3
  • Pamięć wbudowana: 8GB
  • Kamera x 2
  • Czytnik kart: MicroSD – 32GB
  • MicroUSB
  • HDMI
  • Wejście słuchawkowe - 3,5 mm Jack
  • WiFi (802.11 b/n/g)
blog comments powered by Disqus
Przełomowa kolekcja tabletów czterordzeniowych Quattor od OVERMAX!