PODPOWIEDZI:

BlackBerry przedstawia BlackBerry Q5

BlackBerry przedstawia BlackBerry Q5

Firma BlackBerry przedstawia BlackBerry Q5 — smartfon BlackBerry 10 z klawiaturą QWERTY dla młodych duchem i lubiących rozrywkę użytkowników na wybranych rynkach. Smartfon BlackBerry Q5 jest wyposażony w klawiaturę QWERTY z klawiszami o wygodnych odstępach. Wyróżnia się zaskakującym, odważnym wzornictwem wyrażającym pewność siebie i radość życia. Każda funkcja i część smartfonu BlackBerry Q5 została opracowana z myślą o szybkiej, płynnej i prostej obsłudze, która pomaga w odkrywaniu nowości oraz tworzeniu i udostępnianiu materiałów w drodze.

„Z prawdziwą przyjemnością oferujemy klientom na wybranych rynkach nowy smartfon BlackBerry z klawiaturą QWERTY — BlackBerry Q5” — powiedział Thorsten Heins, prezes i dyrektor naczelny BlackBerry. „BlackBerry Q5 oferuje użytkownikom najlepsze wrażenia dzięki najnowocześniejszym funkcjom platformy BlackBerry 10 oraz fizycznej klawiaturze QWERTY. Model ten jest przeznaczony dla młodych duchem, odważnych i pełnych pasji użytkowników, którzy będą mogli łatwo korzystać z rozrywki, tworzyć i udostępniać materiały oraz pozostawać w kontakcie”.

Działający na platformie BlackBerry 10 smartfon BlackBerry Q5 zapewnia wyjątkowe i wydajne funkcje, które nieustannie dostosowują się do potrzeb użytkownika. Funkcje i aplikacje płynnie ze sobą współdziałają, umożliwiając płynne przechodzenie pomiędzy kolejnymi czynnościami. Smartfon BlackBerry Q5 wyróżnia się między innymi następującymi zaletami: Ewolucja klasycznej klawiatury BlackBerry

BlackBerry Q5

BlackBerry Q5 ma klasyczną klawiaturę z klawiszami o wygodnych odstępach. Została ona udoskonalona i elegancko zaprojektowana, aby pomóc w szybkim, precyzyjnym i wygodnym pisaniu. Skróty Instant Action umożliwiają wykorzystanie komend w celu szybszego wykonywania określonych zadań. Smartfon BlackBerry Q5 oferuje najlepsze cechy dwóch typów smartfonów — klasyczną klawiaturę QWERTY do zoptymalizowanej komunikacji oraz ekran dotykowy o przekątnej 3,1” do wszystkich pozostałych funkcji.

Świetne ujęcia przy użyciu trybu BlackBerry Time Shift i funkcji Story Maker

Przy użyciu trybu BlackBerry Time Shift można skomponować doskonałe ujęcie, a następnie połączyć zdjęcia, nagrania wideo i muzykę w film za pomocą funkcji BlackBerry Story Maker.

Udostępnianie i rozmowy twarzą w twarz przy użyciu funkcji BBM Video i udostępniania ekranu

Czat BBM (BlackBerry Messenger) można błyskawicznie przełączyć na konwersację BBM Video i rozmawiać twarzą w twarz. Można nawet udostępniać swój ekran — wyświetlane na nim zdjęcie, stronę z przeglądarki, pomysł lub widok z kamery telefonu.

BlackBerry Q5 2

Bliski kontakt z tym, co ważne, dzięki BlackBerry Hub

W BlackBerry Hub wszystkie wiadomości i konwersacje z serwisów społecznościowych są dostępne na wyciągnięcie palca. Nie musisz przerywać wykonywanych czynności. Do BlackBerry Hub można zajrzeć z dowolnego miejsca, przesuwając palcem, aby wyświetlić, a następnie schować wiadomości i konwersacje.

BlackBerry World — obszerny i tętniący życiem ekosystem aplikacji i zawartości

Świetne aplikacje i materiały można teraz poznawać wyjątkowo łatwo dzięki rekomendacjom na podstawie dotychczasowych zakupów. Sklep BlackBerry® World™ oferuje już ponad 100 000 aplikacji.

Ceny i dostępność

Nowy smartfon BlackBerry Q5 będzie dostępny na wybranych rynkach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Azji (w tym także w regionie Pacyfiku) oraz w Ameryce Łacińskiej od lipca.

blog comments powered by Disqus
BlackBerry przedstawia BlackBerry Q5