PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Klawiatury mechaniczne do 200 zł |TOP3|

PlexTurbo - Dodatkowo Moc Dla Dysków Plextor M6 Pro

PlexTurbo - Dodatkowo Moc Dla Dysków Plextor M6 Pro

Przy wyborze dysku SSD patrzymy przede wszystkim na jego parametry, czyli głównie pojemność czy prędkości zapisu oraz odczytu. Warto spojrzeć też na dołączane oprogramowanie, które potrafi zwiększyć możliwości samego dysku. Świetnym przykładem jest tu PlexTurbo dla dysków Plextor M6 Pro.

Dyski SSD firmy Plextor są na naszym rynku bardzo popularne. Wyróżniają się wysoką żywotnością czy świetnym stosunkiem ceny do jakości. Seria Plextor M6 Pro cechuje się także innowacyjnym oprogramowaniem PlexTurbo, które skutecznie zwiększa ich funkcjonalność i możliwości.

Dowiedz się więcej o dyskach Plextor M6 Pro

Zastosowane w oprogramowaniu inteligentne algorytmy nie tylko optymalizują pracę SSD, ale również zwiększają żywotność napędu i chronią użytkownika przed utratą danych. Nieoczekiwana awaria czy nagłe wyczerpanie baterii w notebooku, nie będzie więc groźne dla naszych danych.

Plextor M6 Pro BOX 1

Oprogramowanie może wpłynąć pozytywnie na wydajność całego komputera, gdyż dodatkowo optymalizuje pamięć RAM. Ograniczane do minimum są też zbędne cykle zapisu danych, co zwiększa żywotność dysków. Plusem, który potwierdza jakość urządzeń, jest 5-letnia gwarancja na dyski Plextora, która nie jest ograniczona limitem zapisanych danych.

Jeżeli chodzi o dostępność dysków z serii Plextor M6 Pro, to są już na naszym rynku wersje 128 i 256 GB, w sugerowanych cenach detalicznych, odpowiednio 349 i 599 PLN brutto. Już wkrótce będą także warianty 512 GB i 1 TB.

blog comments powered by Disqus
PlexTurbo - Dodatkowo Moc Dla Dysków Plextor M6 Pro
Autor: Łukasz