PODPOWIEDZI:

Plextor M6 Pro - Flagowy SSD Już We Wrześniu

Plextor M6 Pro - Flagowy SSD Już We Wrześniu

Firma Plextor słynie z produkowania szybkich, zaawansowanych technologicznie dysków SSD, które cechuje się także bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Już we wrześniu, na nasz rynek trafi nowy Plextor M6 Pro, dostępny w kilku wariantach pojemnościowych. W naszym newsie znajdziecie więcej informacji o nim.

Plextor M6 Pro to przede wszystkim sporo przydatnych technologii i narzędzi. Jest tu np. inteligentne oprogramowanie do buforowania danych, które skutecznie przełamuje ograniczenia interfejsu SATAIII. Technologia PlexTurbo zapobiega duplikowaniu zapisów, minimalizuje wykorzystanie RAM-i oraz odpowiednio chroni nasze dane.

Nowy flagowy dysk SSD opiera się o 19-nanometrowe kości Toshiba Toggle NAND nowej generacji oraz kontroler Marvell 88SS9183. Warto wspomnieć o prędkości transferu danych, który wynosi tu 545/490 MB/s odczyt/zapis.

Plextor M6 Pro 1

Jak przystało na firmę Plextor, nowy dysk zapewnia wysoką żywotność oraz wytrzymałość. Jego średni czas bezawaryjnej pracy wynosi 2 400 000 godzin. Plusem jest także 5-letnia gwarancja i to bez limitu zapisanych danych oraz energooszczędność urządzenia.

Plextor M6 Pro trafi na rynek w połowie września bieżącego roku. Na początku będą dostępne wersje 128 i 256 GB, w cenie 349 i 599 PLN brutto, a następnie wprowadzone zostaną także dyski o pojemności 512 GB i 1 TB - ich ceny nie są jeszcze znane.

blog comments powered by Disqus
Plextor M6 Pro - Flagowy SSD Już We Wrześniu