PODPOWIEDZI:

Nowy PUNKT widzenia

Nowy PUNKT widzenia

Ponadczasowy i innowacyjny design, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania to najważniejsze cechy nowoczesnej pamięci przenośnej. Jeśli dodamy do tego interfejs 3.0, wytrzymałą metalową obudowę i miniaturowy kształt to otrzymamy nośnik, który na zawsze zmieni dotychczasowy punkt widzenia! Najnowszy pendrive GOODRAM Point 3.0 to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników!

Polska firma Wilk Elektronik SA, producent pamięci marki GOODRAM rozszerza swoją ofertę o kolejną pamięć USB z interfejsem 3.0. GOODRAM POINT to odpowiedź polskiej marki na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na nośnik szybki, nowoczesny a przede wszystkim praktyczny. Ten niewielki, bo zaledwie 2 cm pendrive umożliwia wygodne przenoszenie danych i przechowywanie nośnika. Można go nosić przy kluczach lub na stałe wpiąć do laptopa czy radia w samochodzie. Metalowa, jednolita konstrukcja obudowy GOODRAM Point wyróżnia się oryginalnym i ponadczasowym wzornictwem, a także gwarantuje większą odporność i chroni zapisane w niej dane.

GOODRAM Point 3.0 3

„W przypadku pamięci GOODRAM POINT zastosowaliśmy technologię COB (Chip on board). Krzemowe rdzenie układów pamięci oraz kontroler zostały zamontowane na wspólnym obwodzie drukowanym metodą wire bonding po czym cały układ został zalany specjalną żywicą” - mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA. –„Dzięki temu, oprócz niewielkich wymiarów i wagi, pamięć zyskała dodatkową, ważną zaletę: jest wstrząsoodporna zapewniając jeszcze większy komfort użytkowania”- podkreśla Wilk. \

GOODRAM Point 3.0

GOODRAM Point 3.0 2

Poszczególne cechy pamięci sprawiają, że pendrive dedykowany jest przede wszystkim aktywnym odbiorcom ceniącym praktyczne walory nośników pamięci. Brak zatyczki zaś to odpowiedź na potrzeby grupy roztargnionych użytkowników, którzy od tej pory nie będą musieli martwić się o zagubione części ulubionej pamięci USB. Pamięć GOODRAM Point dostępna jest w pojemnościach 8 ,16 i 32GB i tak jak pozostałe produkty marki GOODRAM objęta jest wieczystą gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Nowy PUNKT widzenia