PODPOWIEDZI:

Ultraszybki tablet Huawei MediaPad 10 FHD LTE kat. 4 już w Polsce!

Ultraszybki tablet Huawei MediaPad 10 FHD LTE kat. 4  już w Polsce!

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził na polski rynek swój flagowy czterordzeniowy tablet MediaPad 10 FHD obsługujący standard LTE kategorii 4. Tablet jest dostępny w sieci Plus, a wkrótce będzie oferowany także klientom Cyfrowego Polsatu.

Sercem MediaPada 10 FHD jest stworzony przez HUAWEI chipset K3V2 o taktowaniu 1.4 GHz. Mocny procesor zapewnia szybką pracę i wysoką wydajność grafiki 3D, dzięki czemu urządzenie idealnie nadaje się np. do oglądania filmów w rozdzielczości HD czy zaawansowanych aplikacji multimedialnych i gier. Przyjemność płynącą z korzystania z tabletu HUAWEI potęguje duży, 10-calowy ekran dotykowy z matrycą IPS HD (1920x1200 pix), gwarantujący krystaliczny, nasycony barwami obraz o doskonałej jakości.

Huawei MediaPad 10 FHD LTE

Jednym z największych i niekwestionowanych atutów tabletu HUAWEI MediaPad 10 FHD jest obsługuja technologii LTE z transferem danych nawet do 150 Mbps. Dzięki temu użytkownik na nowo odkryje przyjemność korzystania z mobilnego internetu. Na tablecie można wygodnie korzystać np. z dużych plików umieszczonych w cyfrowej chmurze czy wysokiej jakości plików multimedialnych (np. filmów w rozdzielczości HD), bez konieczności długiego oczekiwania na ich pobranie.

HUAWEI MediaPad 10 FHD korzysta z technologii Dolby Surround, świetnie sprawdzającej się podczas grania, oglądania filmów HD i słuchania muzyki. Ponadto urządzenie wyposażono w tylny aparat 8 Mpix z funkcją auto-focus i przedni aparat o rozdzielczości 1.3 Mpix. Aby ułatwić nagrywanie i przechowywanie zdjęć i filmów, MediaPad 10 FHD wyposażony jest w 16GB pamięci, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Huawei MediaPad 10 FHD LTE 2

HUAWEI MediaPad 10 FHD łączy intuicyjność i łatwość użytkowania z elegancką stylistyką. Jednolita obudowa urządzenia wykonana jest z najmodniejszych obecnie stopów aluminium, dzięki czemu tablet ma efektowny, minimalistyczny i jasny wygląd. Urządzenie ma 8.8mm grubości i waży zaledwie 598g.

blog comments powered by Disqus
Ultraszybki tablet Huawei MediaPad 10 FHD LTE kat. 4 już w Polsce!