PODPOWIEDZI:

Samsung podłącza pralkę do internetu

Samsung podłącza pralkę do internetu

Nikogo nie dziwią już telewizory, smartfony, tablety czy komputery podłączone do Internetu. Samsung pokazuje, że połączenie z siecią …pralki też ma sens i daje nam zupełnie nowe możliwości, oszczędza czas i pieniądze. Jak? Przekonajmy się.

Chyba każdemu z nas zdarza się włączyć pranie, ale nie mieć siły rozwiesić ubrań. Leżą więc kilka godzin w bębnie, a potem są tak pomięte, że trudno je wyprasować. Może lepiej więc skorzystać z innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez Samsung.

Zdalna obsługa pralki

Wiedząc, że niedługo wrócimy do domu, możemy włączyć pranie za pomocą smartfona. Pranie będzie gotowe, jak tylko się pojawimy. Dzięki systemowi Smart Control cały proces prania – od włączenia do końca - możemy kontrolować na przykład przez smartfon lub tablet. Na zakończenie pralka wyśle nam sygnał, że ubrania są gotowe do rozwieszenia.

Nawet jeśli jesteśmy w domu to na pewno mamy wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia niż kontrolowanie przebiegu prania. Funkcja Smart Control prześle powiadomienie o zakończeniu prania na smartfon, dzięki czemu nie musimy co chwilę sprawdzać, jak długo pranie jeszcze potrwa.

Niezawodny system kontroli

Nowa pralka Samsung została wyposażona w Smart Check, czyli automatyczny system monitorowania błędów. Smart Check wykrywa i diagnozuje problemy na wczesnym etapie oraz proponuje najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu ani my, ani wezwany serwisant z firmy Samsung nie traci czasu na szukanie usterki. Funkcja Smart Check współpracuje z funkcją Smart Control, przesyłając powiadomienia na nasz smartfon, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek kłopoty.

pralka samsung

Dodatkowe zalety pralki

Nowa pralka Arno WF12F9E6P4W ma wyjątkowo dużą pojemność bębna – zmieścimy w niej aż 12 kg prania. Możemy więc wyprać za jednym razem naprawdę dużo. A co jeśli nie zbierzemy tylu ubrań na jeden cykl? Nie ma problemu. Pralka wyposażona jest w funkcję Smart Load Sensing, przez co automatycznie analizuje ciężar prania i wykorzystuje tylko niezbędną ilość energii i wody.

Nowa pralka Samsung, poza innowacyjnymi rozwiązaniami, ma wszystkie zalety pralek z linii Eco Bubble. Przed rozpoczęciem cyklu prania generator rozpoczyna pracę - rozpuszcza i aktywuje detergent za pomocą powietrza i wody w celu wytworzenia aktywnej piany, która przenika szybciej w tkaniny i lepiej usuwaja brud.

Aby system Smart Control mógł działać musimy mieć w domu bezprzewodowy dostęp do internetu. Natomiast sygnały z naszej pralki możemy odbierać na urządzeniach z systemem Android lub iOS.

Sprzęty gospodarstwa domowego Samsung wyposażone w łącze Wi-Fi zwiększają naszą kontrolę nad tym, co dzieje się w domu – nawet gdy nas tam nie ma. Zdalny dostęp do sprzętu to wygodna, bezpieczeństwo i oszczędność czasu.

Pralka Arno WiFi jest już dostępna w ofercie.

blog comments powered by Disqus
Samsung podłącza pralkę do internetu