PODPOWIEDZI:

Zdobywca TIPA AWARD 2013 - Najlepszy monitor fotograficzny LG wchodzi do Polski

Zdobywca TIPA AWARD 2013 - Najlepszy monitor fotograficzny LG wchodzi do Polski

Monitor LG ColorPrime, model 27EA83, zdobywca prestiżowej nagrody w tegorocznej edycji plebiscytu TIPA Awards, w kategorii „Najlepszy monitor fotograficzny” (Best Photo Monitor) wchodzi właśnie do Polski i dostępny będzie już z końcem maja. Profesjonalna jakość obrazu zadowoli gusta wszystkich fanów fotografii.

Międzynarodowi Eksperci docenili w monitorze LG wierność odwzorowywania kolorów i wszelkich szczegółów zdjęć. Urządzenie zdobyło także uznanie fotografów za sprawą możliwości jego kalibracji bezpośrednio do potrzeb użytkownika, a także niezwykłej głębi koloru. Nowy monitor od LG pokrywa aż 99% przestrzeni barw Adobe RGB.

LG IPS ColorPrime 27EA83 2

Model 27EA83 kalibrowany jest przez ekspertów już na linii produkcyjnej, natomiast indywidualna regulacja możliwa jest dzięki oprogramowaniu LG TrueColor Pro, jak również opcjonalnie przy użyciu zewnętrznego kalibratora. Technologia WQHD (Wide Quad High Definition) zapewnia przeglądanie obrazów w niezwykle wysokiej rozdzielczości. Pracę na monitorze usprawnia funkcja 4-Screen Split, która pozwala podzielić ekran na dwie, trzy lub cztery części i równolegle pracować na każdej, bez potrzeby przełączania się między nimi.

LG IPS ColorPrime 27EA83

Monitor LG IPS ColorPrime 27EA83 cechuje się bardzo wysoką rozdzielczością (2560 x 1440) i szeroką gamą kolorów. Współczynnik kontrastu wynosi aż 5.000.000:1, a jasność ekranu monitora to 350 cd/m2. Technologia IPS z podświetleniem LED zapewnia klarowność obrazu oraz szerokie kąty widzenia (178°/178°.), a dzięki 10-bitowej głębi kolorów zapewnione jest płynne przechodzenie nawet delikatnych zmian w naturalnych barwach, bez efektu gradacji. Opcja obrócenia monitora o 90 stopni (PIVOT) pozwala użytkownikowi dostosować położenie urządzenia stosownie do potrzeb.

LG IPS ColorPrime 27EA83 3

Monitory LG ColorPrime są idealnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów w dziedzinie fotografii i grafiki, jak i dla pasjonatów, pragnących doskonałej jakości odwzorowywania kolorów oraz obrazów. Urządzenia wchodzą na polski rynek 20 maja i przewidujemy, że będą dostępne w cenie około 2299 PLN.

blog comments powered by Disqus
Zdobywca TIPA AWARD 2013 - Najlepszy monitor fotograficzny LG wchodzi do Polski