PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie laptopy dla graczy |TOP 5|

Dell Zaprezentował Najsmuklejszego Notebooka na Świecie!

Dell Zaprezentował Najsmuklejszego Notebooka na Świecie!

Tegoroczne targi CES 2017 obfitowały w głośne premiery sprzętowe. Aktywna była także firma Dell, która pokazała sporo ciekawych urządzeń. Szczegóły poniżej.

Dell podczas targów CES 2017 przyciągnął uwagę przede wszystkim ultra smukłymi notebookami 2w1. Na podstawie raportu Principled Technologies z listopada 2016 roku, nowy model XPS 13 można uznać za najsmuklejszy notebook na świecie!

Mimo tego, urządzenie oferuje wyświetlacz QHD+ z technologią InfinityEdge, żywotną baterię gwarantującą nawet do 15 godzin pracy czy innowacyjny zawias - pozwala on na obrót ekranu o kąt 360 stopni.

xps 13

Warto też wspomnieć o modelu XPS 15 z procesorem Intel Core siódmej generacji czy wydajną kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1050. Posiada on nowoczesny czytnik linii papilarnych, który umożliwia błyskawiczne logowanie się.

Seria XPS to również komputery all-in-one, takie jak XPS 27 AiO. Wyróżnia się fenomenalnym ekranem dotykowym 4K UHD o rozdzielczości 3840 na 2160 pikseli z bogatą paletą kolorów Adobe RGB.

Mało? Jeśli tak, to co powiecie na... monitor Dell UltraSharp 32 Ultra HD 8K. Dobrze przeczytaliście, nie Full HD, nie 4K, a 8K! Jest tu ponad 1 miliard kolorów, stuprocentowa zgodność z paletą barw Adobe RGB, niezwykła gama kolorów sRGB oraz 280 pikseli na każdy cal. Czegóż chcieć więcej od profesjonalnego monitora?

monitor 8k

Wracając na koniec do notebooków, wszystkie najpopularniejsze serie marki Dell zostały unowocześnione. Urządzenia z liniiInspiron, Alienware, OptiPlex, Latitude oraz Precision mogą się już pochwalić procesoramiIntel Core siódmej generacji, złączem USB Typu C i Thunderbolt 3 oraz nowymi układami graficznymi od firm AMD i NVIDIA.

blog comments powered by Disqus
Dell Zaprezentował Najsmuklejszego Notebooka na Świecie!
Autor: Łukasz