PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wybrać Smartfon? Poradnik

Nowy MultiPhone PAP4322 – kompaktowy Dual SIM od Prestigio

Nowy MultiPhone PAP4322 – kompaktowy Dual SIM od Prestigio

Prestigio, wiodący europejski producent urządzeń mobilnych, prezentuje nowy model smartfona MultiPhone PAP4322 DUO, który charakteryzuje się bardzo dobrymi w swojej cenie parametrami konfiguracyjnymi zamkniętymi w kompaktowej obudowie oraz dwoma slotami na kartę SIM.

Funkcjami modelu PAP4322 nawiguje się dotykowo, za pomocą wielu punktów dotyku czytelnego wyświetlacza o przekątnej 4.3” i rozdzielczości WVGA odwzorowującego 16 milionów kolorów. Za sprawne działanie podzespołów w nowym MultiPhone PAP4322 odpowiada dwurdzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1,2GHz. Moduł 3G zapewnia pełną i szybką transmisję danych, dzięki czemu strony internetowe otwierają się szybko, a pliki przesyłają się z prędkością do 7.2Mb/s. Zainstalowany fabrycznie system Android 4.1 Jelly Bean może być sprawnie zastąpiony nowszą wersją za pomocą zautomatyzowanego procesu aktualizacji przez serwer producenta w trybie OTA. Z kolei liczne aplikacje zaimplementowane w urządzeniu aktualizują się do nowszych wydań poprzez autorskie rozwiązanie New Application Service Prestigio.

Prestigio MultiPhone PAP4322 2

4GB wbudowanej pamięci może zostać rozszerzone przy użyciu karty microSD aż do 32GB – nie jesteśmy więc ograniczeni do przestrzeni zaoferowanej nam przez producenta. MultiPhone PAP4322 dysponuje zaawansowanym aparatem o rozdzielczości 8MPx, umożliwiającym robienie ostrych zdjęć za sprawą funkcji Autofocus. Z kolei dioda doświetlająca umożliwi wykonanie zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych. Urządzenie posiada również przednią kamerkę o rozdzielczości 0.3MPx przeznaczoną do odbywania wideo rozmów.

Wbudowany czujnik światła zapobiega szybkiemu rozładowywaniu urządzenia, ponieważ ekran automatycznie dostosowuje jasność do warunków oświetlenia. To ekonomiczne rozwiązanie pozwala przedłużyć cykl naładowania baterii o pojemności 1500mAh. Na pokładzie PAP4322 znajdziemy także moduł GPS pozwalający na zainstalowanie oprogramowania nawigacyjnego oraz czujnik zbliżeniowy odpowiedzialny za wygaszanie ekranu podczas przyłożenia urządzenia do ucha.

Prestigio MultiPhone PAP4322

Smartfon występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. W zestawie znajduje się stylowy, skórzany pokrowiec.

Cena: 699 zł

blog comments powered by Disqus
Nowy MultiPhone PAP4322 – kompaktowy Dual SIM od Prestigio
Autor: Łukasz