PODPOWIEDZI:

LG wprowadza smartfon Nexus 4 w kolorze białym

LG wprowadza smartfon Nexus 4 w kolorze białym

LG Electronics (LG) wprowadza na rynek model Nexus 4 w kolorze białym, najnowszą wersję popularnego smartfona, opracowanego we współpracy z Google. Biała wersja Nexusa 4 zapewnia taki sam komfort korzystania z systemu Android, jak klasyczny Nexus 4. Ponadto, łączy wyrafinowane rozwiązania firmy LG z popularnymi usługami Google, takimi jak Google Now, czy Photosphere.

„Nexus 4 ustanawia standard smartfonów z systemem Android 4.2 Jelly Bean” powiedział dr Jong-seok Park, Prezes oraz Dyrektor Generalny firmy LG Electronics Mobile Communications. „Nexus 4 w kolorze biaym ma stylową, atrakcyjną kolorystykę i zapewnia tak samo wspaniały komfort korzystania z rozwiązań firmy Google.”

lg nexus 4 2

Smartfon jest wyposażony w wysokiej klasy wyświetlacz True HD IPS Plus o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 1280 x 768 (320 pikseli na cal). Jego sercem jest procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o wysokiej wydajności oraz 2 GB pamięci RAM.

lg nexus 4

Urządzenie zadebiutuje 29 maja w Hong Kongu, po czym w ciągu kilku następnych tygodni będzie wprowadzany na wybrane rynki Azji, Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu i Europy w tym pojawi się w lipcu w Polsce.

blog comments powered by Disqus
LG wprowadza smartfon Nexus 4 w kolorze białym