PODPOWIEDZI:

Pilot dla każdego pokolenia od Measy

Pilot dla każdego pokolenia od Measy

Measy RC9 to myszka, która do działania nie potrzebuje płaskiej powierzchni. Dzięki zastosowaniu żyroskopu, pozwala sterować kursorem w powietrzu. Ponadto, prosta konstrukcja sprawia, że nawet osoby starsze mogą za jej pomocą przekonać się do korzystania z dobrodziejstw Smart TV.

Measy RC9

Aktywacja trybu myszki następuje po naciśnięciu przycisku z logiem Androida. Ten sam przycisk dezaktywuje mysz, co powinno przydać się np. podczas seansu filmowego, kiedy każdy przypadkowy ruch kursora nie jest pożądany. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni modelu RC9 (zaledwie 12 cm długości na 3 cm szerokości i tylko 1 cm grubości) znalazło się miejsce dla lewego i prawego klawisza myszy oraz, dodatkowo, czterech przycisków kierunkowych wraz z przyciskiem „OK”, których można użyć m.in. do przewijania filmów.

Measy RC9

Urządzenie komunikuje się z odbiornikiem bezprzewodowo. Dzięki zastosowaniu pasma 2,4 GHz, zasięg roboczy wynosi aż 30 metrów. Wbudowana bateria litowo-jonowa jest ładowana z portu USB, a jedno ładowanie ma wystarczyć nawet na miesiąc ciągłej pracy. W przypadku dużych ekranów, a zatem we współpracy ze wszystkimi Smart TV, myszka ta powinna pozwolić na płynne i precyzyjne nawigowanie. Głównie z uwagi na fakt, iż działa w trzech wymiarach i nie jest ograniczona żadną płaską powierzchnią.

Measy RC9

Measy RC9 jest objęta 24-miesięczną gwarancją producenta. Jej sugerowana cena detaliczna wynosi 89 PLN brutto.

blog comments powered by Disqus
Pilot dla każdego pokolenia od Measy