PODPOWIEDZI:

Mactronic Tripper - połączenie lampy rowerowej z power bankiem

Mactronic Tripper - połączenie lampy rowerowej z power bankiem

Nadchodzą coraz to cieplejsze dni. Sporo osób myśli o aktywnym spędzaniu czasu. Jedną z najpopularniejszych czynności jest jazda na rowerze. Można do niego dokupić sporo przydatnych akcesoriów jak np. Mactronic Tripper, czyli połączenie lampy rowerowej z pojemnym power bankiem.

Mactronic Tripper to innowacyjne urządzenie, które wyjściowo jest wydajną lampą rowerową, ale w razie potrzeby staje się power bankiem. Dzięki temu podładujemy swojego smartfona czy inne urządzenie mobilne i odzyskamy kontakt ze światem.

Mactronic Tripper jako lampa rowerowa sprawdza się doskonale. Urządzenie posiada wydajną diodę Cree XM-L LED zapewniającą światło o jasności 500 lumenów oraz oferuje cztery tryby pracy - wysoki, średni, niski, pulsacyjny. Komfort użytkowania podnosi wskaźnik naładowania akumulatora, który informuje jak długo jeszcze urządzenie może pracować.

Mactronic Tripper 2

Plusem jest także sam kształt generowanej wiązki światła. Oświetla ona nie tylko drogę kilka czy kilkanaście metrów przed rowerzystą, a również doświetla obszar przed przednim kołem. Skutkuje to świetną widocznością, a także tym, że nie oślepimy rowerzystów jadących z przeciwka.

Funkcja banku energii (powerbank) pozwala na użycie Trippera do zasilenia dowolnego urządzenia mobilnego np. smartfona, by móc się z kimś skontaktować czy odtwarzacza mp3, by urozmaicić swoją jazdę ulubioną muzyką. Wbudowany akumulator litowo-jonowy ma 2500 mAh pojemności, a wbudowany akumulator lampy ładujemy za pośrednictwem portu USB.

Mactronic Tripper

Lampa jest także niewielka - mierzy 118 x 43 x 44 mm - a zarazem wodoodporna i wytrzymała.

Mactronic Tripper kosztuje ok. 240 zł i objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Mactronic Tripper - połączenie lampy rowerowej z power bankiem