PODPOWIEDZI:

Tablety wprost z Olimpu

Tablety wprost z Olimpu

W najbliższych dniach marka iBOX wprowadza na polski rynek trzy nowe modele tabletów. Każdy z nich jest wyposażony w 1 GB pamięci RAM oraz procesor RK3066, czyli sprawdzony i obecnie najwydajniejszy układ dwurdzeniowy. Na rynku można wprawdzie znaleźć wiele budżetowych urządzeń jednak ich parametry pozostawiają wiele do życzenia. Najbardziej odczuwalnymi przez użytkowników mankamentami są ekrany niskiej rozdzielczości oraz podatne na uszkodzenia plastikowe obudowy. Marka iBOX wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pokazuje, że urządzenia wysokiej klasy nie muszą być drogie. Oferuje nowoczesne modele Hermes, Eos i Zeus łączące wydajność, wytrzymałość i niską cenę.

iBOX Zeus 9,7”

Nowoczesna i wydajna matryca IPS o rozdzielczości 2048x1536 px gwarantuje krystaliczną jakość obrazu, jego ostrość i wygodę użytkowania. Tablet wyposażony jest w wydajny procesor dwurdzeniowy i czterordzeniowy układ graficzny. To, w połączeniu z ekranem o wysokiej rozdzielczości sprawia, że Zeus jest urządzeniem idealnie sprawdzającym się w czasie gier i podczas korzystania z innych multimediów. Tablet zapewnia wparcie dla gier i filmów 3D przez port micro HDMI.

Uwagę przyciąga smukła, bo mająca tylko 9,9 mm grubości, elegancka aluminiowa obudowa ze srebrnym wykończeniem na bokach. Polimerowa bateria o pojemności 8 000 mAh pozwala na wielogodzinną pracę bez potrzeby zasilania. Wbudowaną pamięć 8 GB można zwiększyć używając kart SD.

iBOX Zeus 9,7”

iBOX Eos 8"

Eos szczególnie przypadnie do gustu osobom wykorzystującym tablety do lektury, zarówno stron internetowych, jak i dłuższych tekstów w formatach ePUB, txt itp. W przypadku tego urządzenia został wykorzystany ekran o rozdzielczości 1024x768 px, czyli format 3:4 znany między innymi z iPada Mini. Matryca IPS pozwala na szeroki kąt widzenia i jest gwarancją realistycznego oddania kolorów. Smukła aluminiowa obudowa przyciąga wzrok, a wbudowana pamięć 8 GB pomieści wiele materiałów, nie tylko książek. Dodatkowo pamięć można zwiększyć używając kart SD.

iBOX Eos 8

iBOX Hermes 7”

Model ten wyróżnia się przede wszystkim mobilnością. Ekran 7" HD o wysokiej rozdzielczości 1024x600 px, wydajny dwurdzeniowy procesor RK3066 Cortex-A9 1,5Ghz oraz czterordzeniowy układ graficzny pozwalają na płynną obsługę gier i innych multimediów. Wbudowaną pamięć 8 GB pomieści wiele gier, filmów czy muzyki. W razie potrzeby wielkość tę można w prosty sposób zwiększyć używając kart SD.

iBOX Hermes 7

Do tabletów dołączony jest prezent od partnerskiej telefonii VoIP. iFON daje 100 minut do wszystkich sieci stacjonarnych w Polsce, które są zamienne na inne usługi, a także darmowy numer miejski PSTN. Dodatkowo operator oferuje unikalny bonus, jaki użytkownicy otrzymują za połączenia przychodzące. Warte podkreślenia jest to, że zarówno bonus jak i wpłaty w iFON nigdy nie ulegają przedawnieniu.

Wśród osób, które zakupią tablet w czasie trwania promocji i zarejestrują się na stronie iFON.pl zostaną rozlosowane dodatkowe nagrody (między innymi gadżety, koszulki i dodatkowe pakiety minut).

blog comments powered by Disqus
Tablety wprost z Olimpu