PODPOWIEDZI:

Tablet Lenovo IdeaTab A1000 już dostępny w Polsce

Tablet Lenovo IdeaTab A1000 już dostępny w Polsce

Zgodnie z zapowiedziami, w drugiej połowie czerwca Lenovo wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy tablet z systemem Android – IdeaTab A1000. 7-calowa jednostka wyróżnia się wydajnością i wysoką jakością odtwarzanego dźwięku. Lenovo proponuje ten model szczególnie dla początkujących użytkowników tabletów.

IdeaTab A1000 — kieszonkowe studio z dźwiękiem Dolby

A1000 to 7-calowy tablet odtwarzający dźwięk o jakości spotykanej zazwyczaj w większych i droższych modelach. A1000 to doskonałe „kieszonkowe studio” dla miłośników muzyki i filmów. Zapewnia to wbudowana technologia Dolby Digital Plus oraz duże skierowane do przodu głośniki, z których dźwięk trafia bezpośrednio do użytkownika. Tablet A1000 działa z systemem Android Jelly Bean 4.1. Jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz i wbudowaną pamięć do 16 GB, którą można rozszerzyć do 32 GB przy użyciu karty micro SD. Dzięki temu można go zabrać na siłownię, do biura i wszędzie tam, gdzie można obejrzeć i posłuchać multimediów wysokiej jakości. Tablet ten można dopasować do własnego stylu, wybierając czarną lub białą wersję.

Lenovo IdeaTab A1000

Lenovo Mobile Access

Wszystkie nowe tablety IdeaTab z systemem Android oferują specjalną usługę Lenovo Mobile Access, która umożliwia natychmiastowe nawiązanie połączenia. Po włączeniu tabletu A1000 po raz pierwszy pojawia się ikona wskazująca firmę Lenovo jako usługodawcę łączącego z Internetem. Dzięki temu można od razu rozpocząć przeglądanie stron internetowych, korzystanie z poczty e-mail i udostępnianie multimediów za pośrednictwem łączności 3G HSPA+ lub Wi-Fi, w zależności od konfiguracji urządzenia. Nie wymaga to wybierania specjalnego abonamentu. Po upływie początkowego okresu usługi Lenovo Mobile Access użytkownik może przedłużyć abonament lub wybrać innego dostawcę. Usługa Lenovo Mobile Access jest dostępna w większości krajów Europy Zachodniej, takich jak Austria, Belgia Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia i Wielka Brytania oraz trwają prace nad wdrożeniem jej w Polsce.

Dostępność i cena

Lenovo IdeaTab A1000 jest dostępny w Polsce od drugiej połowy czerwca w cenie od 499 pln.

blog comments powered by Disqus
Tablet Lenovo IdeaTab A1000 już dostępny w Polsce