PODPOWIEDZI:

Steelseries Apex - najszybsza klawiatura gamingow już w sklepach!

Steelseries Apex - najszybsza klawiatura gamingow już w sklepach!

Najkrótszy na świecie czas reakcji dzięki specjalnemu designowi, nisko profilowanym klawiszom i inteligentnemu podświetleniu Klawiatura zapowiada się naprawdę ciekawie! Więcej informacji i zdjęć w tym newsie.

10.07.2013 SteelSeries, czołowy producent sprzętu dla graczy, ogłosił dziś premierę klawiatury Apex. Łączy ona atrakcyjną formę oraz starannie dopracowane funkcje i rozwiązania, jak: nisko profilowane klawisze, wyżej profilowane rzędy przycisków makro dla szybkiego, instynktownego dostępu, oraz modyfikowalne rozmieszczenie kolorów i intensywności podświetlenia. Apex jest już dostępny w oficjalnym polskim sklepie internetowym Steelseries w cenie 433,47 zł, oraz w innych wybranych sklepach.

Steelseries Apex

Podświetlenie Active-Zone Klawiatura Apex oferuje więcej niż tylko zwykły wybór jednego z 16,8 milionów kolorów podświetlenia. System Active-Zone pozwala użytkownikom niezależnie modyfikować kolory – aż do 8 poziomów intensywności podświetlenia w każdej z 5 stref, z 4 różnymi warstwami do strefy.

Steelseries Apex

Steelseries Apex

Optymalizacja i design Klawiatura Apex dodaje płynności w trakcie najbardziej wymagających rozgrywek. Na ten efekt składa się przemyślane połączenie:

  • Wyżej profilowane klawisze makro na górze i po lewej stronie klawiatury, pozwalające na szybszy i precyzyjniejszy dostęp do przypisanych funkcji.
  • Dodatkowe dwie małe wypustki na klawiszu W, umożliwiające szybszy powrót do układu WSAD.
  • Anti-ghosting, który zapobiega przed błędami przy jednoczesnym wciskaniu 20 najpopularniejszych klawiszy używanych w grach.
  • Powiększony klawisz spacji oraz dodatkowe klawisze kierunkowe, zwiększające wygodę oraz zmiejszające czas rekacji.
  • Przycisk SteelSeries bez wymaganego oprogramowania z łatwością dostosuje jasność oraz wyłączy klawisze windows.
  • Dwie rozkładane nóżki, dzięki którym gracz może dostosować kąt nachylenia klawiatury do swoich indywidualnych potrzeb.

Steelseries Apex

Oprogramowanie Dzięki SteelSeries Engine, użytkownicy mogą z łatwością modyfikować, zapisywać i dopracowywać swoje ustawienia klawiatury. Każdemu klawiszowi, w tym 22 przyciskom makro, można przypisać inną funkcję. Możliwość programowania do 4 osobnych warstw, daje graczom ponad 500 klawiszy, które mogą dostosować do każdej gry, tworząc jej indywidualny profil.

Steelseries Apex

Więcej informacji o klawiaturze Apex oraz innych produktach SteelSeries można znaleźć na stronie www.steelseries.com/pl

blog comments powered by Disqus
Steelseries Apex - najszybsza klawiatura gamingow już w sklepach!