PODPOWIEDZI:

Sharp emotions – Wielka promocja, wielkich telewizorów

Sharp emotions – Wielka promocja, wielkich telewizorów

15 lipca 2013 roku rusza promocja telewizorów Sharp AQUOS LED – „Dla spragnionych wielkich emocji”. Akcja dedykowana jest telewizorom Sharp o przekątnej ekranu 50’’, 52’’, 60’’, 70’’, 80’’ i 90’’. Dla jej uczestników przewidziano ponad 1200 emocjonujących nagród.

Każdy, kto w czasie trwania promocji zdecyduje się na zakup 50-, 52-, 60-, 70-, 80- lub 90 calowego telewizora Sharp AQUOS LED, ma szansę zdobyć jedną z ponad 1200 nagród. Na zwycięzców czeka 12 jednoosobowych wyjazdów do jednego z największych na świecie parków rozrywki - Ferrari World w Abu Dhabi, 800 zegarków FORERUNNER 10 GARMIN dla aktywnych oraz 400 kamer ION AIR PRO dla miłośników sportów ekstremalnych.

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy po zakupie telewizora zarejestrować się na stronie www.sharpemotions.eu i napisać, jakie emocje pozwala przeżywać duży telewizor Sharp AQUOS LED.

Sharp 1

Promocja „Dla spragnionych wielkich emocji“ jest kolejną z szeregu aktywności marketingowych marki wpisującą się w strategię „Big emotions on big screens“. Sharp jako producent telewizorów o dużych ekranach – tj. 50, 60, 70, 80 i 90 cali – wspiera komunikacyjnie tę flagową dla marki grupę produktów. Pierwsze, zakrojone na szeroką skalę działania wokół telewizorów Sharp AQUOS LED o ekranach 50‘‘ i większych prowadzono tuż przed i w trakcie mistrzostw UEFA EURO 2012, których Sharp był jednym ze sponsorów. Kolejna ich odsłona miała miejsce w kwietniu b.r.. Kampania telewizyjna prowadzona była m.in. w kanałach Discovery oraz największych telewizyjnych kanałach tematycznych.

Sharp 2

Organizatorem promocji na zlecenie Sharp jest agencja Mediatouch, odpowiedzialna także za przygotowanie layoutów promocyjnych oraz strony internetowej www.sharpemotions.eu. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Reprise Media. Promocja „Dla spragnionych wielkich emocji“ realizowana jest także na Litwie, Ukrainie, Węgrzech, w Słowenii, Rumunii i Czechach. Za jej przeprowadzenie odpowiada oddział Sharp w Polsce.

Szczegóły akcji promocyjnej, lista modeli telewizorów objętych akcją i jej regulamin znajdują się na www.sharpemotions.eu

blog comments powered by Disqus
Sharp emotions – Wielka promocja, wielkich telewizorów