PODPOWIEDZI:

MSI prezentuje nowy mobilny laptop

MSI prezentuje nowy mobilny laptop

Firma MSI tym razem proponuje komputer, który jest wydajny, cienki i posiada wytrzymałą baterię. Model MSI S12/S12T spełni się w roli multimedialnego centrum rozrywki.

Laptop na pokładzie posiada APU Kabini od AMD, wspierany jest przez system operacyjny Windows 8 I 10 calowy dotykowy ekran.

Lekka konstrukcja, porty USB 3.0, HDMI i wbudowana kamera HD, pozwolą na korzystanie użytkownikom z przeróżnych aplikacji i multimediów. Jakość i wydajność zapewniona.

MSI S12/S12T

Cena komputera oraz data premiery nie są jeszcze znane.

Lekki ale wydajny laptop

„Od kiedy na rynku wzrosła konkurencja w segmencie laptopów o superlekkim designie, użytkownicy oczekują coraz lepszej wydajności, coraz lepszych funkcji i wyglądu, który sprawdzi się w codziennej pracy i w wolnym czasie. MSI wychodzi takim oczekiwaniom naprzeciw, tworząc cienkie, lekkie laptopy z najnowszymi procesorami i dotykowymi ekranami.” - powiedział Eric Kuo, wiceprezydent działu sprzedaży i marketingu.

Nowe oblicze multimediów i aplikacji

Model S12/S12T wyposażono w najnowszą platformę Kabini od AMD. Użytkownicy mogą wybrać między dwurdzeniowym E1-2100 lub high-endowym. czterordzeniowym A4-5000 APU. Dzięki wsparciu DirextX 11 z Radeon HD 8330/HD 8210, moc obliczeniowa oraz wydajność graficzna przewyższa konkurencyjne modele w tej kategorii.

MSI S12/S12T

USB3.0 and Bluetooth 4.0

MSI S12/S12T obsługuje najnowsze porty USB3.0, które znacząco skracają czas przesyłania dużych plików. Prędkość transferu jest 10 razy większa od standardowego portu USB 2.0. Dzięki technologii Bluetooth 4.0 użytkownik może łączyć się bezprzewodowo z różnymi urządzeniami. Głównym usprawnieniem Bluetooth 4.0 w porównaniu do wersji 3.0, jest mniejszy pobór energii oraz szybkość połączenia urządzeń i rozpoczęcie przesyłania danych, która wynosi nawet 3 milisekundy.

 MSI S12/S12T

MSI S12/S12T

MSI S12/S12T

MSI S12/S12T

blog comments powered by Disqus
MSI prezentuje nowy mobilny laptop