PODPOWIEDZI:

Samsung COOL - koniec ery rozmrażania

Samsung COOL - koniec ery rozmrażania

W lodówkach Samsung COOL nigdy nie zobaczysz lodu ani szronu. Te nowoczesne i niezwykle funkcjonalne lodówki oferują wiele innowacyjności, o których przeczytasz poniżej.

Czym wyróżniają się lodówki Samsung COOL na tle innych urządzeń:

NO FROST - Koniec z rozmrażaniem

Technologia No Frost to mniej kłopotu dla Ciebie, świeżość dla Twoich produktów oraz czystość i porządek w lodówce. Dzięki No Frost żywność dłużej zachowuje smak i wartości odżywcze.

Pomysłowe wnętrze - Łatwy dostęp do produktów

Wysuwana półka umożliwia wygodniejszy dostęp do produktów przechowywanych w głębi lodówki i lepsze wykorzystanie miejsca, dzięki czemu łatwiej zadbać o porządek.

Porządek na wyciągnięcie ręki

„Chwyć i idź” – taką wygodę zapewnia przenośny pojemnik do przechowywania sosów i przypraw. Łatwo zdejmiesz go z drzwi lodówki i z całą zawartością zaserwujesz prosto na stół. Ładnie wygląda i „pilnuje”, by wszystkie sosy i dodatki zawsze były w jednym miejscu, czyli pod ręką.

Idealnie dopasowana

Praktyczna półka jest szersza i głębsza, dzięki czemu pozwala na przechowywanie naprawdę dużych butelek i kartonów w odpowiedniej pozycji, bez ryzyka, że coś się wyleje.

Samsung COOL RB31FERNBSA

Łatwe wkładanie dużych produktów

W pełni wysuwana szuflada ułatwia zagospodarowanie przestrzeni w zamrażalniku, a do tego jest wygodna w obsłudze. Wysunie się całkowicie, nawet gdy otworzysz drzwi pod kątem 90 stopni. Z łatwością włożysz i wyjmiesz duży pojemnik na lody oraz inne duże produkty.

Niezależne sterowanie temperaturą

Szuflada CoolSelect Zone to niezwykle wygodna „lodówka w lodówce”. W jednym urządzeniu możesz przechowywać produkty w części chłodzącej w dwóch różnych temperaturach.

Jasne i przejrzyste wnętrze

Diody LED pozwalają uzyskać białe, intensywne światło bez nagrzewania wnętrza. Dodatkowo nie przepalą się jak standardowa żarówka, którą trzeba wymienić.

Łatwe otwieranie drzwi przy ścianie

Nawet jeśli masz małą kuchnię i Twoja lodówka musi stać pod ścianą, Samsung COOL zmieści się idealnie i spełni swoje zadanie. Licowane drzwi umożliwiają otwieranie lodówki, nawet jeśli jej bok przylega do ściany.

10 lat gwarancji na silnik

To inteligentne urządzenie reaguje m.in. na upalną pogodę, ciepłą żywność lub częste otwieranie lodówki, dostarczając więcej zimnego powietrza. Kiedy potrzeba, kompresor zwalnia, co pozwala zaoszczędzić energię.

blog comments powered by Disqus
Samsung COOL - koniec ery rozmrażania