PODPOWIEDZI:

Ultrasmukły HUAWEI Ascend P6 już w Polsce

Ultrasmukły HUAWEI Ascend P6 już w Polsce

HUAWEI, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), wprowadził na polski rynek smartfon HUAWEI Ascend P6 - ultrasmukły telefon o grubości jedynie 6.18mm. Jego sercem jest czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.5 GHz zamknięty w eleganckiej, metalowej obudowie. Smartfon wyposażony jest w 4.7-calowy ekran z technologią in-cell, przedni aparat o matrycy 5MP i doskonałe oprogramowanie. Telefon dostępny jest już w ofercie T Mobile oraz sklepach Sferis, Komputronik oraz Euro RTV AGD.

HUAWEI Ascend P6 pracuje na platformie Android 4.2.2. Telefon wyposażono w czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.5 GHz, baterię 2000 mAh i 4.7-calowy wyświetlacz LCD HD z technologią in-cell, który wraz z rozwiązaniem MagicTouch pozwala na korzystanie z niego nawet w rękawiczkach.

HUAWEI Ascend P6 3

Ascend P6, flagowy smartfon z linii Ascend P, w wyważony sposób łączy najnowsze trendy we wzornictwie z wybitną funkcjonalnością. Elegancję telefonu podkreśla metalowa obudowa o grubości jedynie 6.18 mm wykonana ze szczotkowanego aluminium z naturalnie zaokrągloną podstawą. Smartfon ważny 120 gramów.

HUAWEI Ascend P6

HUAWEI Ascend P6 to doskonały telefon dla osób, które lubią tworzyć efektowne autoportrety. Najlepszy w swojej klasie przedni aparat o matrycy 5MP z systemem rozpoznawania i auto-retuszu twarzy pozwala na wykonywanie zdjęć, którymi nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą chcieli się pochwalić i podzielić ze znajomymi. Główny aparat o matrycy 8MP i przesłonie F2.0 wzbogacono o funkcję macro, pozwalającą robić piękne ujęcia obiektom położonym zaledwie 4cm od aparatu. Stworzone przez HUAWEI rozwiązanie IMAGESmart pozwoli każdemu początkującemu fotografowi tworzyć profesjonalne zdjęcia, m.in. dzięki systemowi kontroli kontrastu i nasycenia barw, automatycznemu rozpoznawaniu scenerii, funkcji auto-focus pozwalającej doskonale ująć obiekty znajdujące się w ruchu, a także systemowi automatycznego retuszu twarzy. Smartfon umożliwia również nagrywanie i odtwarzanie filmów w 1080P.

HUAWEI Ascend P6 2

Intuicyjny HUAWEI Ascend P6 można wygodnie personalizować dzięki najnowszej wersji interfejsu HUAWEI Emotion UI, wzbogaconego o funkcje tworzenia zdjęć panoramicznych i rozpoznawania scenerii.

HUAWEI Ascend P6 dostępny jest w kolorze czarnym dla klientów T-Mobile oraz czarnym i białym w sklepach Sferis, Komputronik oraz Euro RTV AGD. Sugerowana cena detaliczna to 1699 PLN.

blog comments powered by Disqus
Ultrasmukły HUAWEI Ascend P6 już w Polsce