PODPOWIEDZI:

Huawei przedstawia E5372 - najmniejszy na świecie mobilny router WiFi LTE Cat4

Huawei przedstawia E5372 - najmniejszy na świecie mobilny router WiFi LTE Cat4

Huawei, wiodący dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentował swój najnowszy przenośny router WiFi. Huawei E5372 obsługuje sieci LTE kategorii 4, WiFi 2x2 i pracuje w częstotliwości 5GHz. Przy wymiarach 99mm x 62.2mm x 14.4mm, to najmniejszy i najbardziej poręczny mobilny router WiFi LTE kategorii 4. E5372 oferuje szybkość transferu danych w sieci LTE, dochodzącą nawet do 150Mbps, sześciogodzinny czas pracy na baterii oraz możliwość jednoczesnego podłączenia 10 urządzeń do sieci LTE przez WiFi.

Huawei E5372, najmniejszy na świecie mobilny router WiFi LTE kategorii 4, dołącza do portfolio naszych rozwiązań i umacnia pozycję Huawei jako lidera w sektorze technologii LTE – mówi Wu Shimin, Prezes Prezes Działu Mobilnych Rozwiązań Szerokopasmowych, Huawei Device. Nowy E5372 jest efektem zaangażowania Huawei w badania i rozwój technologii LTE oraz proces popularyzacji komercyjnych rozwiązań opartych na tym standardzie.

Huawei E5372

Huawei E5372 – mobilność, wydajność i komfort użytkowania

Niewielkie rozmiary, zaokrąglone krawędzie i waga wynosząca zaledwie 130g, sprawiają, że Huawei E5372 jest bardzo poręcznym urządzeniem, które z łatwością zmieści się w kieszeni. Urządzenie pozwala cieszyć się szybszym streamingiem wideo, obsługą nawet 10 urządzeń jednocześnie i zasięgiem sięgającym nawet do 100m. E5372, dzięki funkcji odciążania łącza, umożliwia ograniczenie kosztów transferu danych - router automatycznie łączy się z bezpieczną siecią WiFi, jeśli znajdzie się w jej zasięgu. Do urządzenie można podłączyć podwójną antenę zewnętrzną podnoszącą jakość połączenia nawet na obszarach ze słabym zasięgiem.

Huawei E5372 2

Dzięki unowocześnionej funkcji Mobile Control 2.0, nowy Huawei E5372 pozwala na zdalne monitorowanie i zmianę ustawień sieci przy pomocy telefonu lub tabletu. Router posiada też wbudowaną funkcję SMS i bezpiecznego udostępniania obrazów, plików tekstowych, muzyki i filmów z kart SD za pośrednictwem sieci WiFi.

Czas rozruchu poniżej 5 sekund i wydajna bateria 1780mAh zapewniają mobilność, nieprzerwaną pracę i łączność nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do źródła zasilania. E5372 wyposażono w zapasową baterię i funkcję ładowania telefonu i tabletu.

blog comments powered by Disqus
Huawei przedstawia E5372 - najmniejszy na świecie mobilny router WiFi LTE Cat4